26 EKİM 2008, Pazar

Araba Ahşap Görünümlü Bir Etkisi Airbrush Nasıl Yapılır : Malzemeleri Ahşap Görünümlü Bir Etkisi Boyamak İçin Gerekli

Merhaba benim adım Uzman Köyü adına Aaron Dreyer ise biz geri sana göstermek için gidiyorum kabaca ne malzemeleri burada bu panellerde woodgrain boyamak için gerekli olacak. Buraya biz veriyor, benim siyah ve beyaz toner dahil yaklaşık 5 renk var Herhangi bir boya işi. Daha sonra fırça, gerçek ince ayrıntısına kuru fırça ve çift yaklaşık 6 ya da 7 airbrushes yüzden sadece yakala silahlar arasındaki renk değiştirme bel zaman gerekmez Farklı bir fırça ve hepsi ona orada kendi renk var ve ona gidin. Ayar için kalın bizim Bir sonraki bölüm.

“Eğer bu ücretsiz öğretim sanat video bir araba bir ahşap tahıl bitiş etkisini airbrush gereken malzemeleri hakkında bilgi edinin. Uzman: Aaron Dreyer Bio: Aaron ...”
expertvillage
Araba Ahşap Görünümlü Bir Etkisi Airbrush Nasıl Yapılır : Malzemeleri Ahşap Görünümlü Bir Etkisi Boyamak İçin Gerekli Resim 1 Araba Ahşap Görünümlü Bir Etkisi Airbrush Nasıl Yapılır : Malzemeleri Ahşap Görünümlü Bir Etkisi Boyamak İçin Gerekli Resim 2 Araba Ahşap Görünümlü Bir Etkisi Airbrush Nasıl Yapılır : Malzemeleri Ahşap Görünümlü Bir Etkisi Boyamak İçin Gerekli Resim 3 Araba Ahşap Görünümlü Bir Etkisi Airbrush Nasıl Yapılır : Malzemeleri Ahşap Görünümlü Bir Etkisi Boyamak İçin Gerekli Resim 4

Açıklama

Eğer bu ücretsiz öğretim sanat video bir araba bir ahşap tahıl bitiş etkisini airbrush gereken malzemeleri hakkında bilgi edinin. Uzman: Aaron Dreyer Bio: Aaron Çeşitli kategorilerde özel boyama birçok ödül kazandı 1997 yılından bu yana bir airbrush sanatçısı olmuştur. Film yapımcısı: Daron Stetner

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

expertvillage

expertvillage

Uzman Köyü videoların keyfini çıkarın? Eğer net resim kalitesinde video learning-- yaparken her detay sayar, böylece gerekli bilgileri kaçırmayın. EHow.com bizim arkadaşlar kendi YouTube kanalı var HD kalitesinde videolar göz atın. Daha eHow HD videoları çok yakında!

YORUMLAR4.0/10

 • 2
  Olumlu
 • 3
  Olumsuz
 • 0
  Yorum
 • 5744
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • ★ByScrapi★ Designs

  ★ByScrapi

  27 AĞUSTOS 2013
 • CodingMadeEasy

  CodingMadeEa

  25 EYLÜL 2010
 • Madeon

  Madeon

  31 Ocak 2010

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?