29 EKİM 2008, ÇARŞAMBA

Araba Lastik Rotasyonu İpuçları : Araba Lastik Rotasyonu: Araç Jack

Bir kriko noktası altında yer jack var. Sen sadece sağlam bir seçim emin olmak istiyorum Bu aracın yapısının parçası yerleştirin. Ve merkezde yapabilirsiniz eğer, Ön eşit gelir çünkü, sen kriko duruyor koyabilirsiniz, dışarı büyük işler aşağı düşürmek ve arabanın arkasına gitmek için hazırsınız. Yükseklik size bağlıdır. Tekerlekler sadece belli yerden olması ve gerçekten olmak zorunda değildir Havada yüksek. Yüksek olduğunu havaya, o iş için biraz daha kolay olacak ama onun ne olursa olsun tercih.

“Bir lastik rotasyonu için bir araba kaldırmak için bir araç kriko kullanırken, arabanın altında merkezi gibi sağlam bir yer bulmaya çalışın. Otomobil lastiklerind...”
expertvillage
Araba Lastik Rotasyonu İpuçları : Araba Lastik Rotasyonu: Araç Jack Resim 1 Araba Lastik Rotasyonu İpuçları : Araba Lastik Rotasyonu: Araç Jack Resim 2 Araba Lastik Rotasyonu İpuçları : Araba Lastik Rotasyonu: Araç Jack Resim 3 Araba Lastik Rotasyonu İpuçları : Araba Lastik Rotasyonu: Araç Jack Resim 4

Açıklama

Bir lastik rotasyonu için bir araba kaldırmak için bir araç kriko kullanırken, arabanın altında merkezi gibi sağlam bir yer bulmaya çalışın. Otomobil lastiklerinde bu ücretsiz video bir otomotiv tamir uzmanından ipuçları ile bir araç kriko ile bir araba kaldırın. Uzman: Kerby Witt Bio: Kirby Witt sahibi ve oto restorasyonlar ve gümrük konusunda uzmanlaşmış Takım Witt Gümrük çalışır. Witt, geri özelleştirme ve 20 yıldır otomotiv sektöründe yaratarak, sabitleme edilmiştir. Film yapımcısı: Doug Craig

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

expertvillage

expertvillage

Uzman Köyü videoların keyfini çıkarın? Eğer net resim kalitesinde video learning-- yaparken her detay sayar, böylece gerekli bilgileri kaçırmayın. EHow.com bizim arkadaşlar kendi YouTube kanalı var HD kalitesinde videolar göz atın. Daha eHow HD videoları çok yakında!

YORUMLAR0.0/10

 • 0
  Olumlu
 • 0
  Olumsuz
 • 0
  Yorum
 • 2183
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • BMG Rentals Property Management

  BMG Rentals

  23 Mayıs 2011
 • Alexey - servant of Christ

  Alexey - ser

  15 EYLÜL 2007
 • Random Act of Kindness Video Contest

  Random Act o

  18 EYLÜL 2012

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?