29 EYLÜL 2008, PAZARTESİ

Basketbol Matkaplar & Çeviklik Egzersiz Programı : Basketbol Matkaplar & Çeviklik Egzersiz:, 4 8 Yedekleyin

Tamam, bu bir sonraki egzersiz Sekiz Yukarı Dört Geri denir. Bu konuda durdurmak ve gidin ve var hızlanma. Ben şu anda bunu size göstermek için gidiyorum. Sekiz adımları kadar sürat edeceğiz ve sert bir stop yapmak ve daha sonra düz dört adım için bir geri peddle içine ve sonra hızlandırmak daha geri sekiz kadar, sekiz tekrar dışarı dört, sürat, dur ve bu egzersiz. Tamam. Hazır mısın? Hazır. Geri başlayın. Sekiz, geri dört Yukarı. Mükemmel. Hadi yine bir kez daha yapalım. İyi sabit durur, mükemmel. Tamam, faydaları O matkap yapıyor yardımcı değildir sen ileriye gitmek yardımcı geriye gidin.

Bazen olacak Böyle sana bunu vermek seviyor hızlı bir bekçi var. Bunu almak ve geri alabilirsiniz.

“Basketbol çeviklik için, sekiz yukarı dört arka matkap Dur-kalk tanıtmak için ivme yapılır. Basketbol çeviklik matkaplar bu ücretsiz video bir basketbol kampı eği...”
expertvillage
Basketbol Matkaplar & Çeviklik Egzersiz Programı : Basketbol Matkaplar & Çeviklik Egzersiz:, 4 8 Yedekleyin Resim 1 Basketbol Matkaplar & Çeviklik Egzersiz Programı : Basketbol Matkaplar & Çeviklik Egzersiz:, 4 8 Yedekleyin Resim 2 Basketbol Matkaplar & Çeviklik Egzersiz Programı : Basketbol Matkaplar & Çeviklik Egzersiz:, 4 8 Yedekleyin Resim 3 Basketbol Matkaplar & Çeviklik Egzersiz Programı : Basketbol Matkaplar & Çeviklik Egzersiz:, 4 8 Yedekleyin Resim 4

Açıklama

Basketbol çeviklik için, sekiz yukarı dört arka matkap Dur-kalk tanıtmak için ivme yapılır. Basketbol çeviklik matkaplar bu ücretsiz video bir basketbol kampı eğitmeni ipuçları ile sekiz kadar dört arka egzersiz deneyin. Uzman: Curtis Carter Bio: Curtis Carter Cleveland, Ohio çocuklar için (NAIA) Myers Üniversitesi Bahar Basketbol Kampı'nda çalıştı. Film yapımcısı: Nathan Nili

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

expertvillage

expertvillage

Uzman Köyü videoların keyfini çıkarın? Eğer net resim kalitesinde video learning-- yaparken her detay sayar, böylece gerekli bilgileri kaçırmayın. EHow.com bizim arkadaşlar kendi YouTube kanalı var HD kalitesinde videolar göz atın. Daha eHow HD videoları çok yakında!

YORUMLAR8.0/10

 • 4
  Olumlu
 • 1
  Olumsuz
 • 1
  Yorum
 • 5306
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • CodingMadeEasy

  CodingMadeEa

  25 EYLÜL 2010
 • Majestic Casual

  Majestic Cas

  28 NİSAN 2012
 • Shameless Maya

  Shameless Ma

  24 Mayıs 2012

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?