23 Ocak 2008, ÇARŞAMBA

Budapeşte Nasıl Yolculuk : Budapeşte'nin Finans Bölgesine Gitmek İçin Nasıl

Benim adım Csaba Tamas olduğunu. Ben bir seyahat rehberi değilim, ve ben adına Sarı Zebra için çalışmak ve Uzman Köyü Macaristan'da bugün Budapeşte şehir etrafında bu turu yapıyoruz. Parlamento binasının gerçekten yakın diğer site, nerede olacak Özgürlük Meydanı Mali ilçe alanında bir parçası olan eski bir borsa binası bulmak Başkent. Eski borsa binası, ulusal banka, ulusal değirmen olabilir Parlamento binasının gerçekten yakın Özgürlük Meydanı'nda gördük. Ayrıca bulacaksınız Nadir eski Komünist anılarını bir - kırmızı yıldız ve bir dikilitaş finans bölgesinde batı tarafında hala çekiç ve orak.

“Financial District bir alana yeni herkes için görmek gerekir olmalıdır Budapeşte'de popüler bir turistik yer. Bu ücretsiz video serisi Budapeşte manzaraları ve se...”
expertvillage
Budapeşte Nasıl Yolculuk : Budapeşte'nin Finans Bölgesine Gitmek İçin Nasıl Resim 1 Budapeşte Nasıl Yolculuk : Budapeşte'nin Finans Bölgesine Gitmek İçin Nasıl Resim 2 Budapeşte Nasıl Yolculuk : Budapeşte'nin Finans Bölgesine Gitmek İçin Nasıl Resim 3 Budapeşte Nasıl Yolculuk : Budapeşte'nin Finans Bölgesine Gitmek İçin Nasıl Resim 4

Açıklama

Financial District bir alana yeni herkes için görmek gerekir olmalıdır Budapeşte'de popüler bir turistik yer. Bu ücretsiz video serisi Budapeşte manzaraları ve sesler hakkında daha fazla bilgi edinin. Uzman: Csaba Tamas Bio: Csaba Tamas Budapeşte şehri keşfetmek için yürüyüş, bisiklet ve segway turları sunuyor Sarı Zebra / Absolute Tours şirketi için çalışan deneyimli bir seyahat rehberi. Film yapımcısı: Paul (Leopold) Volniansky

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

expertvillage

expertvillage

Uzman Köyü videoların keyfini çıkarın? Eğer net resim kalitesinde video learning-- yaparken her detay sayar, böylece gerekli bilgileri kaçırmayın. EHow.com bizim arkadaşlar kendi YouTube kanalı var HD kalitesinde videolar göz atın. Daha eHow HD videoları çok yakında!

YORUMLAR10/10

 • 1
  Olumlu
 • 0
  Olumsuz
 • 0
  Yorum
 • 274
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • Canal de arkyoru

  Canal de ark

  18 Ocak 2007
 • bobinire

  bobinire

  24 EYLÜL 2006
 • SegaAmerica

  SegaAmerica

  5 Mart 2008

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?