23 Temmuz 2012, PAZARTESİ

Dc Güç Yüklü "katır", A Toyota Mr2 Spyder Ses Revizyon, Güçlendirilmiş 67 Alternatör

.

“Amplified Bu bölümde, Ürdün biraz koşmak-in Komodo Dragon ile vardır. Doug ve Cody Mule için DC Güç alternatör montaj bitirdiğinizde ise Rafa, bir Toyota MR2 Spyd...”
Doug Bernards
Dc Güç Yüklü "katır", A Toyota Mr2 Spyder Ses Revizyon, Güçlendirilmiş 67 Alternatör Resim 1 Dc Güç Yüklü "katır", A Toyota Mr2 Spyder Ses Revizyon, Güçlendirilmiş 67 Alternatör Resim 2 Dc Güç Yüklü "katır", A Toyota Mr2 Spyder Ses Revizyon, Güçlendirilmiş 67 Alternatör Resim 3 Dc Güç Yüklü "katır", A Toyota Mr2 Spyder Ses Revizyon, Güçlendirilmiş 67 Alternatör Resim 4

Açıklama

Amplified Bu bölümde, Ürdün biraz koşmak-in Komodo Dragon ile vardır. Doug ve Cody Mule için DC Güç alternatör montaj bitirdiğinizde ise Rafa, bir Toyota MR2 Spyder bir sistemi yeniden yapılandırırken. Ürdün tasarımları ve Ford Ranger için özel bir subwoofer kutusu oluşturur. Kutusu iki 12 "JL W3 subwoofer içerecektir.

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

Doug Bernards

Doug Bernards

Günümüzün en ünlü araba ses montajcılar birinin dükkana adım. Soundman Enterprises Inc, California. Doug Bernard babasının oto ses dükkanında büyüdüm ve daha sonra uzun yıllar bunu başardı. Zamanla, Doug de onun eşsiz araba stereo sistemler için bilinen haline gelmiştir. Doug beri araç tablet montaj kiti kendi buluşu ile araç ses endüstrisine sarstı ve hiç interneti vurmak için komik araç özelleştirme gösterisinde yaptığı yenilikleri ve bilgi paylaşmak için devam ediyor. Sanayi tanıma 2013 yılında Yılın En İyi 12 Kurulum biri seçildi ve Mobil Elektronik Dergisi tarafından 2014 yılında Top-100 ediliyor içerir. Doug tuhaflıkları ve yeniliklere ayak uydurmak için güçlendirilmiş hit web gösteriyi izlemek. Amplified Discovery Networks Dijital tarafından dağıtılan ve çoğu Internet bağlantılı TV'ler izlemek için kullanılabilir olduğunu Bu bir komedi kanalıdır. Gösteri yapılan espriler ve yorumlar hiçbir döküm üyesi gerçek görüşlerini / inançlar, ne de üreticiyi yansıtmayabilir.

YORUMLAR9.5/10

 • 336
  Olumlu
 • 16
  Olumsuz
 • 73
  Yorum
 • 35830
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • eHow

  eHow

  27 NİSAN 2006
 • Hallucination Land

  Hallucinatio

  14 Ocak 2011
 • jkimisyellow...ish

  jkimisyellow

  8 Temmuz 2009

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?