20 AĞUSTOS 2012, PAZARTESİ

Güçlendirilmiş 71 "bir Sürpriz İçin Come" @soundmanca, Ses Programcısı Araç Ses Sistemi, Santa Clarita

.

“http://www.soundmancaraudio.com Amplified Bu bölümde, Ürdün Toyota Tundra içine Alp sistemini yükler. Ürdün iPad çizgi monte yeni Soundman test edin. Rafa ayrıca...”
Doug Bernards
Güçlendirilmiş 71 "bir Sürpriz İçin Come" @soundmanca, Ses Programcısı Araç Ses Sistemi, Santa Clarita Resim 1 Güçlendirilmiş 71 "bir Sürpriz İçin Come" @soundmanca, Ses Programcısı Araç Ses Sistemi, Santa Clarita Resim 2 Güçlendirilmiş 71 "bir Sürpriz İçin Come" @soundmanca, Ses Programcısı Araç Ses Sistemi, Santa Clarita Resim 3 Güçlendirilmiş 71 "bir Sürpriz İçin Come" @soundmanca, Ses Programcısı Araç Ses Sistemi, Santa Clarita Resim 4

Açıklama

http://www.soundmancaraudio.com Amplified Bu bölümde, Ürdün Toyota Tundra içine Alp sistemini yükler. Ürdün iPad çizgi monte yeni Soundman test edin. Rafa ayrıca Nissan Titan bazı Hertz Enerji hoparlörleri yükleyen bir Toyota Rav 4 Rafa bir back-up kamera sistemi kurmak. Doug ve Ürdün Sony stereo üzerinde bir argüman var. Doug Doug sezon 4 için planladığı sürpriz ilgili daha fazla bilgi için ayarlanmış Güçlendirilmiş sezon 3. Stay son verdiğini açıkladı.

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

Doug Bernards

Doug Bernards

Günümüzün en ünlü araba ses montajcılar birinin dükkana adım. Soundman Enterprises Inc, California. Doug Bernard babasının oto ses dükkanında büyüdüm ve daha sonra uzun yıllar bunu başardı. Zamanla, Doug de onun eşsiz araba stereo sistemler için bilinen haline gelmiştir. Doug beri araç tablet montaj kiti kendi buluşu ile araç ses endüstrisine sarstı ve hiç interneti vurmak için komik araç özelleştirme gösterisinde yaptığı yenilikleri ve bilgi paylaşmak için devam ediyor. Sanayi tanıma 2013 yılında Yılın En İyi 12 Kurulum biri seçildi ve Mobil Elektronik Dergisi tarafından 2014 yılında Top-100 ediliyor içerir. Doug tuhaflıkları ve yeniliklere ayak uydurmak için güçlendirilmiş hit web gösteriyi izlemek. Amplified Discovery Networks Dijital tarafından dağıtılan ve çoğu Internet bağlantılı TV'ler izlemek için kullanılabilir olduğunu Bu bir komedi kanalıdır. Gösteri yapılan espriler ve yorumlar hiçbir döküm üyesi gerçek görüşlerini / inançlar, ne de üreticiyi yansıtmayabilir.

YORUMLAR9.7/10

 • 389
  Olumlu
 • 8
  Olumsuz
 • 80
  Yorum
 • 37195
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • dhcrr's channel

  dhcrr's chan

  2 Ocak 2007
 • Julia Graf

  Julia Graf

  6 Mayıs 2006
 • LounaTutorials

  LounaTutoria

  10 EYLÜL 2009

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?