17 AĞUSTOS 2010, Salı

İçme Çıkmak Nasıl

O Eğer içmek gerekir içme çıkmak için bir sorun haline gelmiştir nasıl McQueen, onun yaşam tarzı değişikliği planlama gerektirir ve vahşi öz-disiplin size kararlılık gerekir Dergi, sağlıklı diyet egzersiz ve boş zaman etkinlikleri marjinal danışmanlık Süt devedikeni ve destek grubu 1. adım: Eğer içme durdurmak için karar en kısa sürede alkol hakkında ev okumak Bir tuvaletin tabanının sarılma net bir kafa ile yapılmalıdır, hangi süre değil çanak Beni 2 adım Çıkmak gibi düşüncelerini ve duygularını izlemek için bir günlük tutun içme Eğer içme içmek gerekir hissediyorum neden yansıtan genellikle belirti

gerçekten yanlış profesyonel danışmanlık bakın ne 3. Adım: İçtiğiniz Arkadaşları ve yerler içme önlemek yanı sıra içme davranışı davet alışkanlıkları durumlar olarak Adım 4: Eğer ayık kalmak böylece sınırları oluşturmak diğer

bazı dostluklar gerçek dostlar anlayacaksınız değişebilir doğal sisteminizi yeniden dengelemek içme bıraktım olarak süt devedikeni 420 sadece altı yüz miligram kaybetme Karaciğer 5. adımı iyileşmek için:

“Daha fazla Alkolizm ve Alkol Kötüye videolarını izleyin: http://www.howcast.com/videos/218332-How-to-Cut-Back-Drinking-Alcohol Içmek için ihtiyacınız bir sorun h...”
Howcast

diyet değiştirin multivitaminler almak ve tahıllar bütün gıdalar Yeşiller ve işlenmiş şeker fast food yerine meyve ve Kathleen yeni adım 6: çalışan dışarı çalışarak şeklinde olsun bisikleti ya da yaşam tarzı değişen aktif olmak daha iyi hissedeceksiniz yüzme Daha fazla desteğe ihtiyacınız varsa Anonim Alkolikler veya başka bir destek grubuna katıldı Kendinizi toplayabilecek daha 7. adımı harcama zamanı yalnız yapıcı okuma kitapları için film ya da gönüllü ola

İçme Çıkmak Nasıl Resim 1 İçme Çıkmak Nasıl Resim 2 İçme Çıkmak Nasıl Resim 3 İçme Çıkmak Nasıl Resim 4

cak yürür alarak evler biliyor ve sizin gibi oluyorsun yaklaşık kırk bin bebek doğar biliyor muydunuz ABD'de her yıl bir fetal alkol sendromu oluşturur.

Açıklama

Daha fazla Alkolizm ve Alkol Kötüye videolarını izleyin: http://www.howcast.com/videos/218332-How-to-Cut-Back-Drinking-Alcohol Içmek için ihtiyacınız bir sorun haline gelmesi durumunda, çıkın. Bu yaşam tarzı değişikliği planlama ve vahşi öz-disiplin gerektirir. Adım 1: dışarı atmak alkol Bir tuvalet kase tabanını sarılma sırasında net bir kafa ile yapılır ve gereken içme, durdurmak için karar en kısa sürede alkol evini kurtulun. Adım 2: Bir günlük tutun Eğer içme çıkın gibi içmek gerekir hissediyorum neden yansıtan, düşüncelerinizi ve duygularınızı izlemek için bir günlük tutun. İçme genellikle gerçekten neyin yanlış bir belirtisidir. İpucu Profesyonel danışmanlık alın. Adım 3: arkadaşlar ve yerlerden kaçının Içme arkadaşlarınızı ve içki yerleri, yanı sıra içme davranışı davet ediyoruz durumları ve alışkanlıkları kaçının. Adım 4: sınırları oluşturun Ayık kalmak böylece sınırları oluşturun. Senin dostluklar bazıları değişebilir, ama gerçek arkadaşlar anlayacaksınız. İpucu Eğer içme bıraktım gibi, sistem doğal olarak karaciğer iyileşmek için Süt Thistle 420 600 miligram kullanarak rebalance. Adım 5: diyet değiştirin Diyetinizi değiştirin. Işlenmiş şeker, fast food ve kafein yerine tüm gıdalar ve tahıllar, yeşil ve meyve multivitaminler almak ve yemek. Adım 6: şekil alın , Çalışma dışarı çalışan, bisiklet veya yüzme ile şekil almak. Etkin olma ve yaşam tarzınızı değiştirerek daha iyi hissedeceksiniz. İpucu Eğer kendinizi toplayabilecek daha fazla desteğe ihtiyaç varsa Anonim Alkolikler veya başka bir destek grubuna katılın. Adım 7: yalnız zaman harcayın , Yürüyüşler alarak, kitap okuma sinemaya gidiyor ya da bir neden için gönüllü tarafından yapıcı yalnız zaman harcayın. Bilirsin ve kendiniz gibi oluyorsun. Biliyor musun? Yaklaşık 40.000 bebek Fetal Alkol Sendromu formları ile ABD'de her yıl doğarlar.

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

Howcast

Howcast

Yüksek kaliteli öğretim video üretimini vurgulayan Howcast sen lider uzman ve doğru makyaj öğreticiler, sevimli saç ve tırnak sanat tasarımları futbol hileler kadar konularda güvenilir bilgi, Parkour ve kaykay, artı Dougie nasıl, nasıl öpmek getiriyor, ve daha fazlası, çok daha fazlası. Howcast çekici insanları güçlendirir, kullanışlı nasıl yapılır bilgi her yerde, onlar nasıl gerektiğinde.

YORUMLAR8.7/10

 • 21
  Olumlu
 • 3
  Olumsuz
 • 14
  Yorum
 • 2909
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • Hallucination Land

  Hallucinatio

  14 Ocak 2011
 • Nickcidious

  Nickcidious

  6 HAZİRAN 2011
 • trickycharms

  trickycharms

  6 Aralık 2013

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?