8 NİSAN 2013, PAZARTESİ

İpad Mini Araba Dash Yüklemek Vw Cc, Audison Tam Da Ses Sistemi Kurmak Volvo S40 - Güçlendirilmiş #100

.

“Cep telefonu faturası tasarruf - http://Amplified.Ting.com iPad kurulum - http://SoundmanCA.com Görünüm Göster Notları - http://www.soundmanca.com/ipad-mini-veh...”
Doug Bernards
İpad Mini Araba Dash Yüklemek Vw Cc, Audison Tam Da Ses Sistemi Kurmak Volvo S40 - Güçlendirilmiş #100 Resim 1 İpad Mini Araba Dash Yüklemek Vw Cc, Audison Tam Da Ses Sistemi Kurmak Volvo S40 - Güçlendirilmiş #100 Resim 2 İpad Mini Araba Dash Yüklemek Vw Cc, Audison Tam Da Ses Sistemi Kurmak Volvo S40 - Güçlendirilmiş #100 Resim 3 İpad Mini Araba Dash Yüklemek Vw Cc, Audison Tam Da Ses Sistemi Kurmak Volvo S40 - Güçlendirilmiş #100 Resim 4

Açıklama

Cep telefonu faturası tasarruf - http://Amplified.Ting.com iPad kurulum - http://SoundmanCA.com Görünüm Göster Notları - http://www.soundmanca.com/ipad-mini-vehicle-car-mount-dash-installation/amplified-100-special-episode Amplified Bu bölümde, mürettebat Volkswagen CC içine bir iPad yükler. Ürdün ve Doug Volvo için bir AUDISON ses sistemine işbirliği. Rafa Araç Ses Fabrikasyon youtube kanalından Mark tarafından pranked alır. Ürdün, Doug ve Sayın Mat bir öğle yemeği maceraya eğlenin.

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

Doug Bernards

Doug Bernards

Günümüzün en ünlü araba ses montajcılar birinin dükkana adım. Soundman Enterprises Inc, California. Doug Bernard babasının oto ses dükkanında büyüdüm ve daha sonra uzun yıllar bunu başardı. Zamanla, Doug de onun eşsiz araba stereo sistemler için bilinen haline gelmiştir. Doug beri araç tablet montaj kiti kendi buluşu ile araç ses endüstrisine sarstı ve hiç interneti vurmak için komik araç özelleştirme gösterisinde yaptığı yenilikleri ve bilgi paylaşmak için devam ediyor. Sanayi tanıma 2013 yılında Yılın En İyi 12 Kurulum biri seçildi ve Mobil Elektronik Dergisi tarafından 2014 yılında Top-100 ediliyor içerir. Doug tuhaflıkları ve yeniliklere ayak uydurmak için güçlendirilmiş hit web gösteriyi izlemek. Amplified Discovery Networks Dijital tarafından dağıtılan ve çoğu Internet bağlantılı TV'ler izlemek için kullanılabilir olduğunu Bu bir komedi kanalıdır. Gösteri yapılan espriler ve yorumlar hiçbir döküm üyesi gerçek görüşlerini / inançlar, ne de üreticiyi yansıtmayabilir.

YORUMLAR9.4/10

 • 560
  Olumlu
 • 34
  Olumsuz
 • 132
  Yorum
 • 37854
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • 365multimedia

  365multimedi

  26 ŞUBAT 2009
 • Jabari Johnson

  Jabari Johns

  18 Ocak 2008
 • Matt Davis

  Matt Davis

  4 ŞUBAT 2006

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?