1 EKİM 2007, PAZARTESİ

Kamu Konuşma İpuçları: Kamu Konuşan Bir İş Ortamında

Merhaba! Benim adım Scott. Ben hellomynameisscott.com gelen, adına isim etiketi adamım Uzman Köyü'nün. Biz hitabet hakkında bilgi edinmek için buradayız. Bugünün bölümde, biz Bir iş ortamında konuşma hakkında konuşmak için gidiyoruz. Şimdi hayır, bir konuşma vermeden önce olursa olsun birlikte çalıştığınız kitlenin ne tür ne var dört temel soru var program için rezervasyonu kim muhtemelen hem kendinize sorun, ya da.

Soru 1. Herkes, dünya ne gibi tam olarak ne dediğimi bakacağız olmadıysa? Ben bu olduğunu biliyorum Büyük soru, ama size beklentisi dayalı bir çerçeve sunar. Ala

cağınız bu yüzden bir kez Bu soruya cevap, sadece konuşma kalanı ... destekleyen tüm emin olun noktalar dünyayı inşa etmek için araçlar hedef kitlenizi verir.

Soru 2. nelerdir senin seyircinin sözlüğü kul

lanılan anahtar kelime veya cümleleri bazı? Olabilir bunlar muhasebeciler vardır veya mekanik, kendi kelime kilit noktaları öğrenmek, vaktinden önce öğrenmek ve ne zaman Eğer konuşmada bunları kullanmak, s

“Profesyonel bir kamu hoparlörden bu ücretsiz video ders ile ofiste en iyi iş konuşmacı olmayı öğrenin. Uzman: Scott Ginsberg İletişim: www.himynameisscott.com Bi...”
expertvillage

ize onlardan biri gibi konuşuyorsun. Yani gerçekten bağlanır Bir seyirci.

Soru 3. kıyafet nedir? Şimdi ben çok giyinmiş am görebilirsiniz raslantı bugün. Ancak, bazı konuşmacılar diyecek, çünkü en iyi olmak zorundasın, bağlı Başkaları söylerken rahat olması, odadaki kişi giymiş, stil olacak. Olsun ya değil, bir kravat size kalmış giymek istiyorum, ancak kıyafet içinde arama yapmak.

Soru 4. Ve bu kesinlikle çok önemlidir. Siz, sorumlu kişiye

Kamu Konuşma İpuçları: Kamu Konuşan Bir İş Ortamında Resim 1 Kamu Konuşma İpuçları: Kamu Konuşan Bir İş Ortamında Resim 2 Kamu Konuşma İpuçları: Kamu Konuşan Bir İş Ortamında Resim 3 Kamu Konuşma İpuçları: Kamu Konuşan Bir İş Ortamında Resim 4

sormak lazım "Ne ben kesinlikle herkesi rencide edeceğini söyleyebiliriz tek şey nedir?" Ben öğrendim Bu uzun zaman önce, o ve bir süre sormak önde öğrenmek önemlidir ne sıcak düğmeler nelerdir? Yanlışlıkla ağız hastalığı ayak muzdarip değil emin olun. Bunlar önemli unsurları her zaman size bir iş kitleye bir konuşma sağlayacak Bir profesyonel gibi bağlayın.

Açıklama

Profesyonel bir kamu hoparlörden bu ücretsiz video ders ile ofiste en iyi iş konuşmacı olmayı öğrenin. Uzman: Scott Ginsberg İletişim: www.himynameisscott.com Bio: Scott Ginsberg beş kitap yazarı, profesyonel bir konuşmacı ve insanlar dostça yapmak için bir ad etiketi 24-7 giyer dünyadaki tek kişidir. Film yapımcısı: Ross Safronoff

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

expertvillage

expertvillage

Uzman Köyü videoların keyfini çıkarın? Eğer net resim kalitesinde video learning-- yaparken her detay sayar, böylece gerekli bilgileri kaçırmayın. EHow.com bizim arkadaşlar kendi YouTube kanalı var HD kalitesinde videolar göz atın. Daha eHow HD videoları çok yakında!

YORUMLAR10/10

 • 25
  Olumlu
 • 0
  Olumsuz
 • 2
  Yorum
 • 8900
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • IGN

  IGN

  19 EYLÜL 2006
 • Photoshop Tutorials

  Photoshop Tu

  22 HAZİRAN 2011
 • TheDailyTechDose

  TheDailyTech

  15 EKİM 2012

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?