16 Kasım 2014, Pazar

Kitabımı Tur ♥

.

“12 uçuşlar. 2 hafta. 5 şehirde. Hugs / Kisses Binlerce. NON-STOP beautifuls geldiğiniz için size teşekkür ederiz sooooooooo! Çok harika anılar yapılmıştır. Onları...”
Michelle Phan
Kitabımı Tur ♥ Resim 1 Kitabımı Tur ♥ Resim 2 Kitabımı Tur ♥ Resim 3 Kitabımı Tur ♥ Resim 4

Açıklama

12 uçuşlar. 2 hafta. 5 şehirde. Hugs / Kisses Binlerce. NON-STOP beautifuls geldiğiniz için size teşekkür ederiz sooooooooo! Çok harika anılar yapılmıştır. Onları asla unutmayacağız. Bu kadar çok beautifuls LUH. xo Mish Https://youtube.com: benim beş şehir kitap turu son ayağı için, YAVRUSU Burada sağ kahverengi daha kontrol edebilirsiniz :) Eğer güzelliklerin bazıları toplantı sihirli yakalamak için Beverly Hills Kütüphanesi benimle bir araya geldi / fawninc Bu yüzden bulmak ve onları seviyorum edebilir hashtag #MYLifeGuide ve #LookMish kullanarak benim kitap ve payı ile bir resim veya bir selfie al! Kitabım "Your Life Make Up" şimdi mevcuttur! Burada daha fazla bilgi! http://michellephan.com/make-up-your-life/ Google ve daha Çal, Amazon, Target, Barnes and Noble, Indiebound, iBooks üzerinde kitap bulabilirsiniz! ♥ Abone Lütfen! http://bit.ly/MPsubscribe ♥ Benim Twitter: http://twitter.com/MichellePhan ♥ Benim Facebook: http://facebook.com/MichellePhanOfficial ♥ Benim Instagram: http://instagram.com/MichellePhan ♥ Benim blog: http://michellephan.com ♥ ICON Ağı: http://youtube.com/ICONnetwork Müzik "Açılış Montaj" Lola müziği Karşı https://itunes.apple.com/us/album/lola-versus-original-motion/id525197296 William Bates & Philip Mossman tarafından yazıldı 03:00 Müzik Limited tarafından yayınlanan Shift Music Group'un izniyle Bu sponsorlu bir video değil. VIdeo dileklerimizle tarafından düzenlendi :)

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

Michelle Phan

Michelle Phan

Çocuksu inançla Bir başka eski ruh hayalperest. Öğretim ve kendi en iyi makyaj sanatçısı olmak :) Yani arkanıza yaslanın herkese ilham, zevk ve en makyaj oynayalım! Ben öğretmek, seviyorum, yaşamak, ama en önemlisi ben öğrenirler. "Yarın ölmek sanki canlı. Sonsuza kadar yaşamak sanki öğrenin." - Gandhi Medya sorularınız için lütfen KFD Halkla İlişkiler: kelly@kfdpr.com

YORUMLAR9.8/10

 • 23934
  Olumlu
 • 331
  Olumsuz
 • 1271
  Yorum
 • 499181
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • HouseholdHacker

  HouseholdHac

  6 Kasım 2007
 • OVERWERK

  OVERWERK

  6 Temmuz 2010
 • Skrillex

  Skrillex

  6 NİSAN 2010

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?