27 ŞUBAT 2008, ÇARŞAMBA

Mineral Makyaj Uygulamak Nasıl: Kaşları Mineral Makyaj İle Doldurma

Şimdi biz gözleri bitirmek önce kaş geçmek için gidiyoruz. Kaşları çok önemlidir. Ben bir fırça ile koyu kahverengi gevşek toz kullanıyorum ve ben kullanıyorum kuru. Yine, sadece çok doğal olmasını istiyorum. Onun kaşları çok güzel ve hatta bulunmaktadır. Onlar konum onun doğal saç renginden daha açık biraz, bu yüzden sadece tür yerleri doldurmak için gidiyorum temelde. Eğer cilt biraz üzerinden görebilirsiniz çünkü sadece çok hafifçe doldurunuz Kaşları. Sadece doğal kaş çizgisini takip etmek istiyorum. Sen kaşlarını olmalı Sık sık her bakımlı. Mumlu ya koparıp veya güzel doğal kemer konum böylece dişli.

Sonra sadece bir toz alabilir ve güzel açı fırça ile gerçekten kolay bunları doldurun. Daha sonra Sadece içlerinden tarak istiyorum.

“Nasıl doğal mineral makyaj ile kaş doldurmak için; Bu ücretsiz güzellik video doğal mineral makyaj ve kozmetik ürünleri profesyonel ipuçları ve öneriler almak. U...”
expertvillage
Mineral Makyaj Uygulamak Nasıl: Kaşları Mineral Makyaj İle Doldurma Resim 1 Mineral Makyaj Uygulamak Nasıl: Kaşları Mineral Makyaj İle Doldurma Resim 2 Mineral Makyaj Uygulamak Nasıl: Kaşları Mineral Makyaj İle Doldurma Resim 3 Mineral Makyaj Uygulamak Nasıl: Kaşları Mineral Makyaj İle Doldurma Resim 4

Açıklama

Nasıl doğal mineral makyaj ile kaş doldurmak için; Bu ücretsiz güzellik video doğal mineral makyaj ve kozmetik ürünleri profesyonel ipuçları ve öneriler almak. Uzman: Jenny Karl Bio: Jenny Karl NY, NJ, PA, ve CA kozmetik işyerlerinde çalışan on yıldan fazla deneyime sahiptir Film yapımcısı: Nathan Nili

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

expertvillage

expertvillage

Uzman Köyü videoların keyfini çıkarın? Eğer net resim kalitesinde video learning-- yaparken her detay sayar, böylece gerekli bilgileri kaçırmayın. EHow.com bizim arkadaşlar kendi YouTube kanalı var HD kalitesinde videolar göz atın. Daha eHow HD videoları çok yakında!

YORUMLAR2.5/10

 • 1
  Olumlu
 • 3
  Olumsuz
 • 0
  Yorum
 • 1431
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • Gimpology.com Video Tutorials

  Gimpology.co

  3 ŞUBAT 2008
 • kndx

  kndx

  11 Mart 2006
 • wwjoshdu

  wwjoshdu

  18 ŞUBAT 2011

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?