25 Kasım 2014, Salı

Mutlu Yıllar Ipsy ♥

.

“MUTLU YILLAR IPSY! * sarılmalar Ipsy ekibi * ve ben şükranlarımızı göndermek istiyorum. 3 yıl boyunca bize destek için çok teşekkür ederiz! Eğer http://youtu.be/...”
Michelle Phan
Mutlu Yıllar Ipsy ♥ Resim 1 Mutlu Yıllar Ipsy ♥ Resim 2 Mutlu Yıllar Ipsy ♥ Resim 3 Mutlu Yıllar Ipsy ♥ Resim 4

Açıklama

MUTLU YILLAR IPSY! * sarılmalar Ipsy ekibi * ve ben şükranlarımızı göndermek istiyorum. 3 yıl boyunca bize destek için çok teşekkür ederiz! Eğer http://youtu.be/7iZXDCqXAm0 :) nasıl ŞAŞIRTICI bir hatırlatma gerekirse bu videoyu izleyin lütfen Ipsy video Çalışma Beni takip benim İzle :) http://youtu.be/AuFOLJxutAM http://ipsy.com Seninle oluşturulan bir güzellik topluluk! Sadece 10 $ için bu videoda kullanılan glam çanta yaşayın! ipsy follow @ http://instagram.com/ipsy https://twitter.com/ipsy ♥ Abone Lütfen! http://bit.ly/MPsubscribe ♥ Benim Twitter: http://twitter.com/MichellePhan ♥ Benim Facebook: http://facebook.com/MichellePhanOfficial ♥ Benim Instagram: http://instagram.com/MichellePhan ♥ Benim blog: http://michellephan.com ♥ ICON Ağı: http://youtube.com/ICONnetwork Karmin Müzik: "Şeker" http://bit.ly/KarminSugar "Nick Doğru ... harekete geçmemiz karar verir?" Herşey den müziği Must Go David tarafından yazıldı Yırtık ve Samuel Zeines Rezonans Müzik tarafından yayınlanan Shift Music Group'un izniyle Everything adlı "Her şey On A Fiyat Etiketi" müziği Must Go David tarafından yazıldı Yırtık ve Samuel Zeines Rezonans Müzik tarafından yayınlanan Sınırlı Ortaklar Shift Music Group'un izniyle - Ürünler - Temptu Highlighter - Pink Pearl http://amzn.to/1xnnvEr Köle http://amzn.to/1F2976J - Bir bombayı Eyeshadow Base Be J. Kedi Wonder Dudak Boyası - Kırmızı İksir http://bit.ly/1qpvCjh Marc Anthony Argan Yağı Cilt Parlatıcı Hairspray http://bit.ly/1uup0OT OPI tarafından Nicole - Çocuklar ve Galaksiler http://bit.ly/1EYYQ9E Starlooks Gem Kalemi - Ultra Orkide http://bit.ly/1Hjiyks Tarte Deluxe Maracuja Yağı http://amzn.to/1xOx9yW Dan Elbise http://www.thiefandbandit.com/skirtsdresses Aşk 146 destek olun! http://love146.org/ Aşk 146 için limited edition Lotus çiçeği kolye http://pr-series.com/prxlove146/ Bu video kullanılan Ürünler I :) Ipsy bir benim yarattığım bir şirket ve kurucularından olduğu sevgi markalar. Shift Göre Müzik. Video dileklerimizle tarafından düzenlendi.

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

Michelle Phan

Michelle Phan

Çocuksu inançla Bir başka eski ruh hayalperest. Öğretim ve kendi en iyi makyaj sanatçısı olmak :) Yani arkanıza yaslanın herkese ilham, zevk ve en makyaj oynayalım! Ben öğretmek, seviyorum, yaşamak, ama en önemlisi ben öğrenirler. "Yarın ölmek sanki canlı. Sonsuza kadar yaşamak sanki öğrenin." - Gandhi Medya sorularınız için lütfen KFD Halkla İlişkiler: kelly@kfdpr.com

YORUMLAR9.8/10

 • 31516
  Olumlu
 • 441
  Olumsuz
 • 1948
  Yorum
 • 1101420
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • 3DS Max Tutorials

  3DS Max Tuto

  4 AĞUSTOS 2013
 • metagamers

  metagamers

  13 Mayıs 2006
 • nigahiga

  nigahiga

  21 Temmuz 2006

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?