19 ŞUBAT 2008, Salı

Nasıl Belly Dance Peçe İle: Nasıl Oryantal Dans İçinde Bir Peçe Giymek İçin

Eğer dizileri ile böyle bir peçe yoksa Yani, hala gerçekleştirebilirsiniz Yüzünüzde ile kaplanmıştır. Sana bunu sağlayacak bir teknik göstermek için gidiyorum Bu. Siz başınızın sadece bir kısmını kapsayabilir ve böyle sadece gözlerinizi gösterebilir. Yavaş yavaş yürümeye performansınızı başlayabilirsiniz ve buradan kimsenin henüz yüzünü gördü. Sen önünüzde peçe slayt olabilir ve gerçekleştirmek başlayabilirsiniz. İsterseniz bir süre sonra, biraz göstermek ve daha sonra tekrar kapsayabilir. Ve işte o var. Çalışacak bir peçe Eğer dizilerle bir peçe yoksa. Yani gerçekleştirebilirsiniz nasıl olduğunu.

“Yeni oryantal dans kostümü mi arıyorsunuz? Profesyonel bir dansöz bu ücretsiz video derste sizin oryantal dans rutin bir peçe giymek için farklı yollar öğrenin. ...”
expertvillage
Nasıl Belly Dance Peçe İle: Nasıl Oryantal Dans İçinde Bir Peçe Giymek İçin Resim 1 Nasıl Belly Dance Peçe İle: Nasıl Oryantal Dans İçinde Bir Peçe Giymek İçin Resim 2 Nasıl Belly Dance Peçe İle: Nasıl Oryantal Dans İçinde Bir Peçe Giymek İçin Resim 3 Nasıl Belly Dance Peçe İle: Nasıl Oryantal Dans İçinde Bir Peçe Giymek İçin Resim 4

Açıklama

Yeni oryantal dans kostümü mi arıyorsunuz? Profesyonel bir dansöz bu ücretsiz video derste sizin oryantal dans rutin bir peçe giymek için farklı yollar öğrenin. Uzman: Patrica Prata İletişim: www.patriciaprata.com Bio: Patricia Prata Los Angeles yaşayan bir üçlü tehdit Brezilyalı aktris. Patricia eğitim ve uzun yıllar dünyanın en iyi dans sanatçıları ile çalışmaktadır. Film yapımcısı: Nathan Nili

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

expertvillage

expertvillage

Uzman Köyü videoların keyfini çıkarın? Eğer net resim kalitesinde video learning-- yaparken her detay sayar, böylece gerekli bilgileri kaçırmayın. EHow.com bizim arkadaşlar kendi YouTube kanalı var HD kalitesinde videolar göz atın. Daha eHow HD videoları çok yakında!

YORUMLAR6.3/10

 • 33
  Olumlu
 • 19
  Olumsuz
 • 8
  Yorum
 • 32475
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • FRED

  FRED

  1 EKİM 2005
 • incognitotraveler

  incognitotra

  27 Mayıs 2010
 • Watcher3223

  Watcher3223

  15 Kasım 2007

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?