25 EYLÜL 2007, Salı

Nasıl Bir Goblen Parmak Bastım: Oya İşi Goblen Ruh Renk Ayarlama

Benim adım Francie DeMun ve ben Uzman Köyü adına konuşuyorum. Ben bir goblen duyuyorum sanatçısı. Bildiğim kadarıyla benim renk seçimi gider gibi, o benim cevabım olduğunu olacağını düşünüyorum Tamamen sezgisel ve benim ruh anda ne ile gider. Sen bazılarını görebilirsiniz Onları diğerlerinden daha parlaktır. Southwest Ejderha çok hafif ve ılık bir yeri vardır tek boynuzlu at, Pegasus blues hepsi o sesleri, onlar biraz daha bastırılmış olan ve ben tek boynuzlu at, özellikle gri bir sürü olduğunu söyleyebilirim düşünüyorum ve gök tür sessiz fırtınalı. Ben sadece muhtemelen benim ruh ve müzik o kadar kat

kıda bulunduğunu söyleyebiliriz çünkü Ben bilinçli "Ooh, ben bu bir gri gökyüzünü yapacağım sanırım.", Gitmeyin Ne olur Orada griler elde başlayacak ve ben biz düşünmek (bir anlamda var Tüm biz sadece zorunlu bilmiyorum)

bu yetenek var, bu yüzden bu çevrili zaman Renkler o zaman oynamak, onları aşağı koyarak başlamak ve güzel görünüyorsun şeylerin bir anlamda olsun Birlikte sana. Ile biraz. Yeşiller mor put biraz ile yeşillik

“Bu ücretsiz çevrimiçi video sanat ve el sanatları dersinde oya goblen sanat ruh ayarlamak için renkleri nasıl kullanacağınızı öğrenin. Uzman: Francie DeMun İleti...”
expertvillage

leri Bir gökyüzü yapıyorsun kırmızı hatta parlak gökyüzü ve gökyüzünde yukarı bakmak Gerçek küçük gri sürgünler var ya o kadar çok renk var olduğunu görüyoruz. Yine düşünüyorum Muhtemelen doğası.

Nasıl Bir Goblen Parmak Bastım: Oya İşi Goblen Ruh Renk Ayarlama Resim 1 Nasıl Bir Goblen Parmak Bastım: Oya İşi Goblen Ruh Renk Ayarlama Resim 2 Nasıl Bir Goblen Parmak Bastım: Oya İşi Goblen Ruh Renk Ayarlama Resim 3 Nasıl Bir Goblen Parmak Bastım: Oya İşi Goblen Ruh Renk Ayarlama Resim 4

Açıklama

Bu ücretsiz çevrimiçi video sanat ve el sanatları dersinde oya goblen sanat ruh ayarlamak için renkleri nasıl kullanacağınızı öğrenin. Uzman: Francie DeMun İletişim: www.arttaos.com/lora/ Bio: Francie DeMun İskoç yünler orijinal nakış duvar halıları oluşturur.

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

expertvillage

expertvillage

Uzman Köyü videoların keyfini çıkarın? Eğer net resim kalitesinde video learning-- yaparken her detay sayar, böylece gerekli bilgileri kaçırmayın. EHow.com bizim arkadaşlar kendi YouTube kanalı var HD kalitesinde videolar göz atın. Daha eHow HD videoları çok yakında!

YORUMLAR10/10

 • 3
  Olumlu
 • 0
  Olumsuz
 • 2
  Yorum
 • 3268
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • LimeFire

  LimeFire

  2 ŞUBAT 2012
 • bored before i even began

  bored before

  30 Mart 2009
 • SegaAmerica

  SegaAmerica

  5 Mart 2008

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?