17 ŞUBAT 2008, Pazar

Nasıl Bir Origami Akbaba Yapmak : Origami Akbaba Merkezi Hattına Katlanır Dış Köşeleri

Şimdi burada bu bölümde yukarı katlanmış ettik, bu yüzden biz bir çift daha fazla virajlı yapmak için gidiyoruz bizim yol boyunca bize yardımcı olur. Bizim kat başladığımız yere Biz burada bu kenar almaya gidiyoruz buraya. Bunu al ve biz sadece iç içine hakkı gibi aşağı getirmek için gidiyoruz ve orada kırışık. Bunu kırışık için, burada sopa, benim Chopstick almaya gidiyorum. Yapmak Buraya bu tarafa aynı. Buraya getir ve orada kırışık. Oraya gidiyoruz. ben sadece Bu kadar geri açık olacak. Oraya gidiyoruz. Bizim kırışıklıklar orada başladı var. Ne biz bu çevirmek için gidiyoruz yapmak için gidiyoruz.

Biz sırtında aynı yapacağız Yan. , Buraya bu yüzden olduğu gibi bu yan çekin bizim çubukla ile kırışık ve biz diğer yandan yaptığımız gibi bizim kıvrımlar yapın Yan.

“Bu ücretsiz online origami zanaat video klipte bir usta origami sanatçısı için uzman ipuçları içeren bir origami vulture için merkez hattına dış kenarları katlayı...”
expertvillage
Nasıl Bir Origami Akbaba Yapmak : Origami Akbaba Merkezi Hattına Katlanır Dış Köşeleri Resim 1 Nasıl Bir Origami Akbaba Yapmak : Origami Akbaba Merkezi Hattına Katlanır Dış Köşeleri Resim 2 Nasıl Bir Origami Akbaba Yapmak : Origami Akbaba Merkezi Hattına Katlanır Dış Köşeleri Resim 3 Nasıl Bir Origami Akbaba Yapmak : Origami Akbaba Merkezi Hattına Katlanır Dış Köşeleri Resim 4

Açıklama

Bu ücretsiz online origami zanaat video klipte bir usta origami sanatçısı için uzman ipuçları içeren bir origami vulture için merkez hattına dış kenarları katlayın öğrenin. Uzman: Robert Segundo Bio: o bir kalem tutun olabilir çünkü Robert Segundo bir sanatçı olmuştur. Film yapımcısı: Christopher Rokosz

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

expertvillage

expertvillage

Uzman Köyü videoların keyfini çıkarın? Eğer net resim kalitesinde video learning-- yaparken her detay sayar, böylece gerekli bilgileri kaçırmayın. EHow.com bizim arkadaşlar kendi YouTube kanalı var HD kalitesinde videolar göz atın. Daha eHow HD videoları çok yakında!

YORUMLAR5.0/10

 • 1
  Olumlu
 • 1
  Olumsuz
 • 0
  Yorum
 • 1642
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • echifitness

  echifitness

  9 Kasım 2008
 • majesticdubstep

  majesticdubs

  3 Kasım 2011
 • Tina Chen

  Tina Chen

  26 Mayıs 2012

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?