18 EKİM 2007, PERŞEMBE

Nasıl Çocuklar İçin Müzik Aletleri Yapmak: Shakers Ahşap Dübel Ve Şişe Kapakları İle Yapma

Merhaba Uzman Köyü adına Annie Brunson'a değilim. Biz müzik aletleri yapıyoruz gündelik ev eşyaları dışarı. Bazı şişe kapakları ihtiyaç Bugün, bazı gerekir dübel ve çekiç ve elbette bazı çiviler. Bir orta uzunluktaki çivi almaya gidiyoruz ve birlikte iki şişe kapakları koymak için gidiyoruz. Sen onları çekiç olacak kavela. Ben şişe kapağı almak için gidiyorum Öncelikle başladı. Eğer kapaklar içine çekiç delik var bu yüzden bir kez Eğer biraz daha küçük bir çivi alıp delik sessiz kuyunun içinden gider emin olun ama, aslında tüm yol boyunca gitmez. Şimdi üzerine şişe kapakları koymak için gidiyoruz kavela.

Üstleri birlikte olduğundan emin olun. Aracılığıyla çivi koyun ve şimdi biz gidiyoruz dübel o çekiç. Sonra şimdi diğer iki çivi ve o tekrarlamak için gidiyoruz biz güzel bir küçük çalkalayıcı var.

“Çocuklarınızla bir enstrüman inşa etmek ve birlikte oynayın! Dübel ve soda kapakları dışında bir çalkalayıcı yapmak öğrenin. Bu ücretsiz öğretim video, bir uzman ...”
expertvillage
Nasıl Çocuklar İçin Müzik Aletleri Yapmak: Shakers Ahşap Dübel Ve Şişe Kapakları İle Yapma Resim 1 Nasıl Çocuklar İçin Müzik Aletleri Yapmak: Shakers Ahşap Dübel Ve Şişe Kapakları İle Yapma Resim 2 Nasıl Çocuklar İçin Müzik Aletleri Yapmak: Shakers Ahşap Dübel Ve Şişe Kapakları İle Yapma Resim 3 Nasıl Çocuklar İçin Müzik Aletleri Yapmak: Shakers Ahşap Dübel Ve Şişe Kapakları İle Yapma Resim 4

Açıklama

Çocuklarınızla bir enstrüman inşa etmek ve birlikte oynayın! Dübel ve soda kapakları dışında bir çalkalayıcı yapmak öğrenin. Bu ücretsiz öğretim video, bir uzman nasıl evin etrafında günlük öğeleri kullanarak Çocuğunuzla birlikte bir müzik aleti yapmak için size gösterecektir. Uzman: Annie Brunson İletişim: www.film-composer.com Bio: Annie Brunson Müzik ve Bretton Salonu'na Theater (Leeds Üniversitesi parçası, İngiltere) bir derecesi vardır. O piyano, obua ve ortaokul bandı öğretti. Film yapımcısı: Jeremy Brunson

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

expertvillage

expertvillage

Uzman Köyü videoların keyfini çıkarın? Eğer net resim kalitesinde video learning-- yaparken her detay sayar, böylece gerekli bilgileri kaçırmayın. EHow.com bizim arkadaşlar kendi YouTube kanalı var HD kalitesinde videolar göz atın. Daha eHow HD videoları çok yakında!

YORUMLAR7.8/10

 • 29
  Olumlu
 • 8
  Olumsuz
 • 18
  Yorum
 • 40745
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • FND Films

  FND Films

  2 Mayıs 2006
 • HuskyStarcraft

  HuskyStarcra

  4 HAZİRAN 2009
 • kindlechatmail

  kindlechatma

  25 AĞUSTOS 2010

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?