22 Aralık 2009, Salı

Nasıl Deri Mobilya Lekeleri Çıkarmak

Do mmm deri mobilya lekeleri çıkarmak zorunda kaldı senin deri mobilya noktalar çıkıyorum tekrar yeni gibi görünmesi ve lekeler Eğer benim sınıf ve bulaşık deterjanı temizlemek demek 1. adım: Kan temiz bir beyaz bez ile hemen Dökülen ve daha sonra hızlı bir şekilde geçen daha fazla zaman mümkün olduğunca nokta temizlemek daha zor gazete kağıdı önlemek için lekeleri çıkarmak için olacak mürekkep lekeli deri mobilya gazete yerleştirmeyin 2. Adım lanet çalıştırmak bir kısım bulaşık deterjanı ile 25 parça su soğutmak leke nemlendirin temiz bir pamuk bezle is gone Adım 3: herhangi bir aşırı sıvı leke

ve o zaman hava kuru biliyor muydunuz let AnnaLynne döşeme kurşun en pahalı tür bir tane var o çünkü Büyük parçaları ben istiyorum kusursuz gerektirir do.

“Daha fazla Renklendiriciler & Çamaşırhane videoları izleyin: http://www.howcast.com/videos/281449-How-to-Fix-a-Stuck-Zipper Senin deri mobilya noktalar ve lekele...”
Howcast
Nasıl Deri Mobilya Lekeleri Çıkarmak Resim 1 Nasıl Deri Mobilya Lekeleri Çıkarmak Resim 2 Nasıl Deri Mobilya Lekeleri Çıkarmak Resim 3 Nasıl Deri Mobilya Lekeleri Çıkarmak Resim 4

Açıklama

Daha fazla Renklendiriciler & Çamaşırhane videoları izleyin: http://www.howcast.com/videos/281449-How-to-Fix-a-Stuck-Zipper Senin deri mobilya noktalar ve lekeler çıkıyorum tekrar yeni gibi görünmesini sağlayın. Adım 1: Temiz lekeleri hemen Leke temiz, beyaz bir bez ile hemen sızıntıları ve daha sonra kısa sürede olabildiğince nokta temizleyin. Geçen daha fazla zaman, daha zor lekeleri çıkarmak için olacaktır. İpucu Gazete mürekkep lekelerini önlemek için, deri mobilya gazete yerleştirmeyin. Adım 2: Dab bulaşık deterjanı ile Dab - ovmak - bir kısmı beş bölümden sıvı bulaşık temiz bir pamuk bezle, suyu soğutmak. Leke bitene kadar ıslatın. Adım 3: Leke ve kuru Herhangi bir aşırı sıvı Blot ve sonra o hava kurumaya bırakın. Biliyor musun? O kusursuz derinin büyük parça gerektirdiğinden anilin döşemelik deri en pahalı türlerinden birisidir.

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

Howcast

Howcast

Yüksek kaliteli öğretim video üretimini vurgulayan Howcast sen lider uzman ve doğru makyaj öğreticiler, sevimli saç ve tırnak sanat tasarımları futbol hileler kadar konularda güvenilir bilgi, Parkour ve kaykay, artı Dougie nasıl, nasıl öpmek getiriyor, ve daha fazlası, çok daha fazlası. Howcast çekici insanları güçlendirir, kullanışlı nasıl yapılır bilgi her yerde, onlar nasıl gerektiğinde.

YORUMLAR4.8/10

 • 16
  Olumlu
 • 17
  Olumsuz
 • 12
  Yorum
 • 39730
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • Grace Su

  Grace Su

  6 Ocak 2006
 • Official Clouds

  Official Clo

  1 HAZİRAN 2011
 • talkandroid

  talkandroid

  27 Mayıs 2010

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?