17 ŞUBAT 2008, Pazar

Nasıl Eviniz İçin Soyut Resimler Oluşturmak İçin: Resim Ev İçin Soyut İçin 3 Renk Ekleme

Zaman David Uzman Köyü adına tırmanma ve biz yapacağız, bugün soyut resim yapmak tamam biz sadece attı ve Silecek sonra şimdi çekçek attı Ben gibi hissediyorum ben olduğum şey bu yüzden benim için sarıya biraz çok şey var yapacaksın Bir yolumu almak ağrı ve sadece birkaç alanları pop değilim sadece iki a lil verilen biraz o kadar yumuşatmak ve ben yapmak için bir tuval sanat ihtiyacı üzerinde boya bol var sürü Tom bu sizin nasıl olabilir görmek ilginç olduğunu biliyorum Gerçekten cesur zengin renk ve şekilde mikser o biraz yumuşamaya başlar ve sonra bu gerçekten küçük izlerini almak koyu c

esur renk gibi beyaz sonraki bu yüzden size bu ona bakarak biliyorum Bunu ben de denemek n ben sarı benim için biraz toplanma günü olduğunu biliyorum tür şekilde ve sonraki bu hikaye ile yumuşatılmış.

“Eviniz için soyut resim için iki kez squeegeed tuval üzerine üçüncü bir renk ekleme; uzmanı David A. Clemen tarafından öğretilen soyut resim hakkında bu ücretsiz ...”
expertvillage
Nasıl Eviniz İçin Soyut Resimler Oluşturmak İçin: Resim Ev İçin Soyut İçin 3 Renk Ekleme Resim 1 Nasıl Eviniz İçin Soyut Resimler Oluşturmak İçin: Resim Ev İçin Soyut İçin 3 Renk Ekleme Resim 2 Nasıl Eviniz İçin Soyut Resimler Oluşturmak İçin: Resim Ev İçin Soyut İçin 3 Renk Ekleme Resim 3 Nasıl Eviniz İçin Soyut Resimler Oluşturmak İçin: Resim Ev İçin Soyut İçin 3 Renk Ekleme Resim 4

Açıklama

Eviniz için soyut resim için iki kez squeegeed tuval üzerine üçüncü bir renk ekleme; uzmanı David A. Clemen tarafından öğretilen soyut resim hakkında bu ücretsiz online sanat dersi bu ve daha fazla bilgi edinmek.

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

expertvillage

expertvillage

Uzman Köyü videoların keyfini çıkarın? Eğer net resim kalitesinde video learning-- yaparken her detay sayar, böylece gerekli bilgileri kaçırmayın. EHow.com bizim arkadaşlar kendi YouTube kanalı var HD kalitesinde videolar göz atın. Daha eHow HD videoları çok yakında!

YORUMLAR3.3/10

 • 1
  Olumlu
 • 2
  Olumsuz
 • 0
  Yorum
 • 6205
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • ASUS Campus Life

  ASUS Campus

  18 Mart 2013
 • TomSka

  TomSka

  30 Mayıs 2006
 • VvCompHelpvV

  VvCompHelpvV

  4 EYLÜL 2007

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?