23 EKİM 2008, PERŞEMBE

Nasıl, Kişisel Finans İçin Bir Bütçe Bakımı

Merhaba! Bu Uzmanı Köyü adına Alfred olduğunu. Bütçeleme anahtarı basit sürdürmektedir ama iyi kayıtlar. Bütçenizi başladığında yaptığımız gibi, size takip etmek gerekir para geliyor ve nereye gidiyor nerede. Sizin için en uygun sistemi kullanın Bir dizüstü bilgisayarda ne harcama yazmaya ya da satın almak için ne makbuzları tutarak. At Her ayın sonunda, bütçenize gerçek giderleri karşılaştırın. Harcamanızı tutmaya çalışın ve planın içinde giderlerini düşürmek için yollar arayın. Sürdürmek ise pes etmeyin Bütçeniz ilk birkaç ay için zordur. Bu bir plan kurmak için biraz zaman alabilir Sizin için çalışıyor.

Bütçeniz sizin için çalışmıyorsa, bunu o olacak, böylece düzeltmek. Yazılım Daha önce tartışıldığı gibi gibi Quicken yardımcı olabilir.

“Miss you can not Profesyonel bütçe tavsiye! Bu ücretsiz çevrimiçi video öğretici kişisel mali için bir bütçe korumaya yardımcı olmak için Quicken gibi yazılım seç...”
expertvillage
Nasıl, Kişisel Finans İçin Bir Bütçe Bakımı Resim 1 Nasıl, Kişisel Finans İçin Bir Bütçe Bakımı Resim 2 Nasıl, Kişisel Finans İçin Bir Bütçe Bakımı Resim 3 Nasıl, Kişisel Finans İçin Bir Bütçe Bakımı Resim 4

Açıklama

Miss you can not Profesyonel bütçe tavsiye! Bu ücretsiz çevrimiçi video öğretici kişisel mali için bir bütçe korumaya yardımcı olmak için Quicken gibi yazılım seçenekleri hakkında bilgi edinin. Uzman: Alfred Loughmiller Bio: Alfred Loughmiller Utah Valley State Üniversitesi Multimedya İletişim uzmanı. O reklam ve televizyon üretiminde birkaç yıl çalıştı. Film yapımcısı: Danny Loughmiller

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

expertvillage

expertvillage

Uzman Köyü videoların keyfini çıkarın? Eğer net resim kalitesinde video learning-- yaparken her detay sayar, böylece gerekli bilgileri kaçırmayın. EHow.com bizim arkadaşlar kendi YouTube kanalı var HD kalitesinde videolar göz atın. Daha eHow HD videoları çok yakında!

YORUMLAR5.0/10

 • 1
  Olumlu
 • 1
  Olumsuz
 • 0
  Yorum
 • 1299
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • LG Mobile Global

  LG Mobile Gl

  2 EYLÜL 2010
 • Smith Micro Graphics

  Smith Micro

  15 Mayıs 2008
 • xdadevelopers

  xdadeveloper

  25 Aralık 2009

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?