18 EYLÜL 2007, Salı

Nasıl Motocross Bisiklet Sürmek : Motocross Giriş

Merhaba, ben Chris Kelley değilim. Biz motokros hakkında biraz konuşmak bugün Uzman Köyü ile burada Eğer izlemek için bisiklet getirmek ve uygun binme belki birkaç ipucu binme, Doğru sürüş pozisyonu ve orada çıkmak ve biraz eğlenelim. Yani ana şey bu motosiklet sporu tehlikelidir. Ben tüm bu şeyler gösterdi ve her zaman beni sürme bkz Bu çekim tüm uygun koruyucu giysiler giyiyor olacak. Size vermek için gidiyoruz nasıl, binmek için nasıl bir kaç ipucu bisiklet kurmak ve almak için size yolda dışında olduğunuzda dönüşler birkaç ve atlar birkaç geçiyor. Sen ile zaman emin olmak istiyorum senin

bisiklete rahat. Eğer düzgün bir şekilde bisiklet kurmak istiyorum. Sen kolları istiyorum rahat dirsek ile bir pozisyonda, sen bisikletle etrafında rahat ve istediğiniz binmek ve uygulama orada çıkmak için.

“Bizim yanlısı binici motokros yarış tüm hakkında ne olduğunu size söyler. Motocross binici Chris Kelley bu ücretsiz video serisi motokros heyecan verici sporu öğr...”
expertvillage
Nasıl Motocross Bisiklet Sürmek : Motocross Giriş Resim 1 Nasıl Motocross Bisiklet Sürmek : Motocross Giriş Resim 2 Nasıl Motocross Bisiklet Sürmek : Motocross Giriş Resim 3 Nasıl Motocross Bisiklet Sürmek : Motocross Giriş Resim 4

Açıklama

Bizim yanlısı binici motokros yarış tüm hakkında ne olduğunu size söyler. Motocross binici Chris Kelley bu ücretsiz video serisi motokros heyecan verici sporu öğrenmek için davet ediyor. Uzman: Chris Kelley Bio: Chris Kelley sürme olmuştur ve yarış bütün hayatını motosikletler. Halen bir film ve televizyon aktör / dublör olarak çalışır ve Universal Studios ve Six Flags tema parkları için bir dublör olarak.

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

expertvillage

expertvillage

Uzman Köyü videoların keyfini çıkarın? Eğer net resim kalitesinde video learning-- yaparken her detay sayar, böylece gerekli bilgileri kaçırmayın. EHow.com bizim arkadaşlar kendi YouTube kanalı var HD kalitesinde videolar göz atın. Daha eHow HD videoları çok yakında!

YORUMLAR4.2/10

 • 11
  Olumlu
 • 15
  Olumsuz
 • 21
  Yorum
 • 18060
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • MovieZoneET

  MovieZoneET

  22 Aralık 2009
 • The White House

  The White Ho

  21 Ocak 2006
 • Titan Lee Hai

  Titan Lee Ha

  14 Temmuz 2008

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?