20 Ocak 2008, Pazar

Nasıl Orkide Büyümek: Sphagnum Üzerinde Orkide Büyümek Nasıl Kapalı Orkide Büyüyen :

Svagnum başka oldukça benzersiz çömlekçilik orta ve ona özgü olan bazı özelliklere sahiptir. Biri yok haricinde iyi çalışır yerli Svagnum çok bitkiler ve ne burada gördüğünüz uzun iplikçik Şili Svagnum sıkıştırılmış blok ve çünkü yerli uzun liflerin hasat ve satılıyor. Bu apart çekilir ve kırık bir saksı ortamı olarak kullanılan ve zaman onun kullanılan 300 350 kadar yapacak Suda yüzde kendi ağırlığını bu değil kullanımında tedbirli olmak zorunda su üzerinde bitkiler ne zaman Svagnum bunları büyür. Avantaj ve büyük aralıklar biri Eğer su ve sen haftada bir kez su olabilir günde sulamaya gerek kalmamasıdır.

“Sphagnum büyüyen orkide için verimli bir zemin olabilir. Bu ücretsiz eğitim video serisinin daha fazla bilgi edinin. Uzman: William Hutchinson Bio: Bill 1951'den...”
expertvillage
Nasıl Orkide Büyümek: Sphagnum Üzerinde Orkide Büyümek Nasıl Kapalı Orkide Büyüyen : Resim 1 Nasıl Orkide Büyümek: Sphagnum Üzerinde Orkide Büyümek Nasıl Kapalı Orkide Büyüyen : Resim 2 Nasıl Orkide Büyümek: Sphagnum Üzerinde Orkide Büyümek Nasıl Kapalı Orkide Büyüyen : Resim 3 Nasıl Orkide Büyümek: Sphagnum Üzerinde Orkide Büyümek Nasıl Kapalı Orkide Büyüyen : Resim 4

Açıklama

Sphagnum büyüyen orkide için verimli bir zemin olabilir. Bu ücretsiz eğitim video serisinin daha fazla bilgi edinin. Uzman: William Hutchinson Bio: Bill 1951'den beri orkide ile çalışan ama o hala öğrenme olduğunu itiraf etmek ilk olmuştur. O Çiçekçilik / Bahçe Bitkileri Ziraat Stockbridge Okulu'ndan mezun oldu. Film yapımcısı: Christian Munoz-Donoso

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

expertvillage

expertvillage

Uzman Köyü videoların keyfini çıkarın? Eğer net resim kalitesinde video learning-- yaparken her detay sayar, böylece gerekli bilgileri kaçırmayın. EHow.com bizim arkadaşlar kendi YouTube kanalı var HD kalitesinde videolar göz atın. Daha eHow HD videoları çok yakında!

YORUMLAR8.5/10

 • 6
  Olumlu
 • 1
  Olumsuz
 • 1
  Yorum
 • 16016
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • Ionized Digital Air Studios

  Ionized Digi

  20 HAZİRAN 2009
 • Dumb Stupid Videos

  Dumb Stupid

  26 Kasım 2013
 • Vagrant Records

  Vagrant Reco

  8 Mayıs 2006

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?