18 NİSAN 2008, Cuma

Nintendo Wii İçin "super Smash Brothers Brawl": Pikachu'nın Standart B Taşır "süper Bros Brawl Nintendo Wii Parçalamak İçin"

Şimdi standarda TP taşınacak seçerek isteka Thurston olmak durmak görünür Bu mutlu olduğunu insanlar gibi ünlü Bu konuda ben eğer ilginç bir şey görürsünüz olduğunu sadece birinde sekerek Mario'nun ateş topu aksine katılan biri yön Bu aşamada eklemek büyük böylece tüm yüzeyini kapsayacak aslında kenarında uçar cıvata bir yıldırım yıkanmış yudum biz burada gitmek ve kenarında tek araba olabilir ama lider Bossa iyi bir adam ben olacak bir proje taşır Burada hücre yangın alt rampa geçer ve devletler kullanılabilecek düşman vurmak Genellikle çok hızlı P ve kusursuz hasara Şimdi neler olacak

görelim Biz sahne bankamatik kartınızın bizim düşmanı vurmak zaman büyük ihtimalle yukarı Biz standart kiriş konuşan etkin ve bu kenarı rehberlik.

“Için Pikachu standart B hamle yapıyor "Super Smash Bros Brawl." Nintendo Wii için "Ssbb" ve bu ücretsiz geçit dövüş oyunu video tüm saldırılar...”
expertvillage
Nintendo Wii İçin "super Smash Brothers Brawl": Pikachu'nın Standart B Taşır "süper Bros Brawl Nintendo Wii Parçalamak İçin" Resim 1 Nintendo Wii İçin "super Smash Brothers Brawl": Pikachu'nın Standart B Taşır "süper Bros Brawl Nintendo Wii Parçalamak İçin" Resim 2 Nintendo Wii İçin "super Smash Brothers Brawl": Pikachu'nın Standart B Taşır "süper Bros Brawl Nintendo Wii Parçalamak İçin" Resim 3 Nintendo Wii İçin "super Smash Brothers Brawl": Pikachu'nın Standart B Taşır "süper Bros Brawl Nintendo Wii Parçalamak İçin" Resim 4

Açıklama

Için Pikachu standart B hamle yapıyor "Super Smash Bros Brawl." Nintendo Wii için "Ssbb" ve bu ücretsiz geçit dövüş oyunu video tüm saldırılar, hamle ve çökertildi oynamayı öğrenin.

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

expertvillage

expertvillage

Uzman Köyü videoların keyfini çıkarın? Eğer net resim kalitesinde video learning-- yaparken her detay sayar, böylece gerekli bilgileri kaçırmayın. EHow.com bizim arkadaşlar kendi YouTube kanalı var HD kalitesinde videolar göz atın. Daha eHow HD videoları çok yakında!

YORUMLAR



5.4/10

 • 6
  Olumlu
 • 5
  Olumsuz
 • 3
  Yorum
 • 1957
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • Amena

  Amena

  15 Kasım 2006
 • Felice Musique

  Felice Musiq

  22 NİSAN 2014
 • PomplamooseMusic

  PomplamooseM

  28 HAZİRAN 2008

ANKET



Bu sayfa işinize yaradı mı?