26 EYLÜL 2008, Cuma

Organ Ders: Eller Ve Ayaklar Koordinasyon: Organ Elleri Ve Ayakları İle Oynama: Geçiş Akorları

Şimdi, ben şimdi 6. kullanıyor, bu klipte Sana bir geçiş akor göstermek için gidiyorum Orada o varyasyonlarının bir çift var, ve ben nasıl size göstermek için gidiyorum kullanımı-ister Bu birini kullanın. Düz 7, (üzgünüm) evet, 9 keskin düz 13. Dominant kullanıyor Düz 9, düz keskin bir 13 ve bu F olacak kullanarak 7; 1,2,3,4,5,6, 6 akor kapmak F. Biz düz kullanmak için gidiyoruz, hangi keskin 9 (Üzgünüm), ve bunun flat13. Ben zaten, Nasıl Bir önceki seride bu akor şekillendirmeye. Yani sonradan temel gelip gidiyor üzerinde. Yapmak istediğiniz ilk şey, iklimsel yukarı tırmanmaya vardır.

Böylece bir kez daha kullanarak var 7 düz 6 akor, keskin 13, düz 9, 13 keskin.

“Elleri ve ayakları ile organ üzerinde geçiş akorları oynamak gospel müziği organ becerilerini geliştirme önemli bir parçasıdır. Bir kilise org bu ücretsiz organı ...”
expertvillage
Organ Ders: Eller Ve Ayaklar Koordinasyon: Organ Elleri Ve Ayakları İle Oynama: Geçiş Akorları Resim 1 Organ Ders: Eller Ve Ayaklar Koordinasyon: Organ Elleri Ve Ayakları İle Oynama: Geçiş Akorları Resim 2 Organ Ders: Eller Ve Ayaklar Koordinasyon: Organ Elleri Ve Ayakları İle Oynama: Geçiş Akorları Resim 3 Organ Ders: Eller Ve Ayaklar Koordinasyon: Organ Elleri Ve Ayakları İle Oynama: Geçiş Akorları Resim 4

Açıklama

Elleri ve ayakları ile organ üzerinde geçiş akorları oynamak gospel müziği organ becerilerini geliştirme önemli bir parçasıdır. Bir kilise org bu ücretsiz organı dersi video müzik ipuçları organın geçiş elleriyle akorları yanı sıra ayak oynayın. Uzman: Geoffrey Killebrew Bio: Geoffrey Killebrew Worcester, Mass Grace Hıristiyan Center Kilisesi müzik direktörü O sekiz yıl Hammond org ve klavye çalmaya edilmiştir.. Film yapımcısı: Christian Munoz-Donoso

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

expertvillage

expertvillage

Uzman Köyü videoların keyfini çıkarın? Eğer net resim kalitesinde video learning-- yaparken her detay sayar, böylece gerekli bilgileri kaçırmayın. EHow.com bizim arkadaşlar kendi YouTube kanalı var HD kalitesinde videolar göz atın. Daha eHow HD videoları çok yakında!

YORUMLAR-1.0/10

 • 0
  Olumlu
 • 1
  Olumsuz
 • 1
  Yorum
 • 295
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • jagadambarecords

  jagadambarec

  13 AĞUSTOS 2008
 • lifeisforsharingDT

  lifeisforsha

  18 Mayıs 2011
 • TheScorpioTechno

  TheScorpioTe

  15 Aralık 2010

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?