15 ŞUBAT 2008, Cuma

Özenti Yazılım Yüzleri Oluşturma : Özenti Yüz Oda Renkleri Ayarlamak İçin Ne Kadar

JOHN CARSTARPHEN: Merhaba. Bu Uzmanı Köyü John Carstarphen olduğunu. Ve sonra, en bakalım Yan resim. Ve böylece, renk biraz uzakta ve biz Photoshop sağ düzeltmek için çalışacağım şimdi. Bu sizin iki fotoğraf arasında mümkün olduğunca yakın bir renk dengesini elde etmek için önemlidir onlar olmayacak edeceksiniz - çünkü ve sadece iki fotoğraf, ön ve yan gerekiyor ayrı ayrı kullanılabilir, bunlar tür bir görüntü içine kombine olacak. Ve biz istiyoruz yüzden Biz mümkün olduğunca renk maç emin olun. Eh, bu oldukça yakın. Bu yüzden, bu kaydedin ve sonra Poser geri hareket için gidiyoruz.

“Bu özgür yazılım öğretici video uzman 3D animasyon Yüz Odası Poser yazılımı renkleri ve render ipuçlarını ayarlamayı öğrenin. Uzman: John Carstarphen Bio: John C...”
expertvillage
Özenti Yazılım Yüzleri Oluşturma : Özenti Yüz Oda Renkleri Ayarlamak İçin Ne Kadar Resim 1 Özenti Yazılım Yüzleri Oluşturma : Özenti Yüz Oda Renkleri Ayarlamak İçin Ne Kadar Resim 2 Özenti Yazılım Yüzleri Oluşturma : Özenti Yüz Oda Renkleri Ayarlamak İçin Ne Kadar Resim 3 Özenti Yazılım Yüzleri Oluşturma : Özenti Yüz Oda Renkleri Ayarlamak İçin Ne Kadar Resim 4

Açıklama

Bu özgür yazılım öğretici video uzman 3D animasyon Yüz Odası Poser yazılımı renkleri ve render ipuçlarını ayarlamayı öğrenin. Uzman: John Carstarphen Bio: John Carstarphen deneyimli bir bağımsız film yapımcısı, senarist, animatör ve öğretmendir. Bir yazar / yönetmen olarak yaptığı çalışma Cannes dahil olmak üzere uluslararası film festivallerinde görülmüştür. Film yapımcısı: john carstarphen

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

expertvillage

expertvillage

Uzman Köyü videoların keyfini çıkarın? Eğer net resim kalitesinde video learning-- yaparken her detay sayar, böylece gerekli bilgileri kaçırmayın. EHow.com bizim arkadaşlar kendi YouTube kanalı var HD kalitesinde videolar göz atın. Daha eHow HD videoları çok yakında!

YORUMLAR4.1/10

 • 5
  Olumlu
 • 7
  Olumsuz
 • 2
  Yorum
 • 15063
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • ASUS North America

  ASUS North A

  12 AĞUSTOS 2008
 • Jaclyn W

  Jaclyn W

  5 Mayıs 2006
 • Stevie

  Stevie

  2 Mayıs 2010

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?