25 NİSAN 2014, Cuma

Robot Şık

.

“Geleceğe hoş geldiniz! Eğlenceli metalik ve holografik elementleri esinlenmiştir Chic bakmak benim Robot göz atın. Bana fütüristik bir görünüm göster! Bu göz Mağ...”
Michelle Phan
Robot Şık Resim 1 Robot Şık Resim 2 Robot Şık Resim 3 Robot Şık Resim 4

Açıklama

Geleceğe hoş geldiniz! Eğlenceli metalik ve holografik elementleri esinlenmiştir Chic bakmak benim Robot göz atın. Bana fütüristik bir görünüm göster! Bu göz Mağazalar ve Gilt.com http://bit.ly/1hSRiZs üzerinde ilk satın alma% 20 zevk ♥ Abone Lütfen! http://bit.ly/MPsubscribe ♥ Benim Twitter: http://twitter.com/MichellePhan ♥ Benim Facebook: http://facebook.com/MichellePhanOfficial ♥ Benim Instagram: http://instagram.com/MichellePhan ♥ Benim blog: http://michellephan.com ♥ ICON Ağı: http://youtube.com/ICONnetwork ÜRÜN LİSTESİ (SİPARİŞ IN) Brandt Mikrodermabrazyon http://amzn.to/1mhMYuU Klorane Çiçek Su Yatıştırıcı Peygamber Çiçeği ile Makyaj Temizleyici http://amzn.to/1z5HPKP Anti-Akne Tedavisi http://amzn.to/1z5HYxR~~pobj ile CoverFX Matlaştırıcı Astar em Büyük Cover Up Kapatıcı http://bit.ly/1lbqRUK em Me Kusursuz Finish Toz Compact (Shell 9) http://bit.ly/1ikhvq8 için Love Me em Kemerli tanımlanması Kaş Kalemi http://bit.ly/1kc35qu Urban Decay 24/7 Eyeliner (Black Velvet) http://bit.ly/1n6TuF5 Shu Uemura Kirpik bigudi http://amzn.to/1jGYcUa em Kirpik Galeri Dramatik Hacim Maskara (siyah) http://bit.ly/PzUvqo Böyle Bir Tease So Seductive Lashes http://bit.ly/RSbq9y DUP Wonder Göz Kapağı Bant http://amzn.to/1kb6Yda (en iyi uygulama için çıplak cilde uygulayın) Fayda Lollitint http://amzn.to/1mGp4Uq Starlooks Luscious Longwear Dudak Kalemi http://bit.ly/1ihxnZt Tonymoly Işıltılı Tanrıça Aura Işın http://amzn.to/1mhOdul Gökkuşağı Bal Oje http://bit.ly/1lNPgxX em Renk YÖNÜ (Moonlight Işıltılı) http://bit.ly/1iUREUh Fütüristik Zırh - Divamp Couture http://www.facebook.com/divamp.couture ____________________________ Ipsy bir benim yarattığım bir şirket ve kurucularından olduğunu. Em Kozmetik benim makyaj hattıdır.

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

Michelle Phan

Michelle Phan

Çocuksu inançla Bir başka eski ruh hayalperest. Öğretim ve kendi en iyi makyaj sanatçısı olmak :) Yani arkanıza yaslanın herkese ilham, zevk ve en makyaj oynayalım! Ben öğretmek, seviyorum, yaşamak, ama en önemlisi ben öğrenirler. "Yarın ölmek sanki canlı. Sonsuza kadar yaşamak sanki öğrenin." - Gandhi Medya sorularınız için lütfen KFD Halkla İlişkiler: kelly@kfdpr.com

YORUMLAR9.7/10

 • 64980
  Olumlu
 • 1508
  Olumsuz
 • 4009
  Yorum
 • 2245717
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • Alfredo Garcia

  Alfredo Garc

  25 Mayıs 2007
 • Caramella Girls

  Caramella Gi

  19 Mayıs 2008
 • Jared Busch

  Jared Busch

  25 Mayıs 2011

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?