20 Ocak 2008, Pazar

Rpg Heroscape Oynamayı: Nadir Ortak Heroscape Kadroları Vs

Merhaba, ben Uzman Köyü ile Mike Lopez değilim ve bugün masanın üzerinde RPG tartışıyor olacağız Heroscape. Ve şimdi biz kadroları kahramanlar aynı kuralları uygulayın size göstermek için gidiyoruz, burada eşsiz bir kadroya sahip, bu eşsiz kadro, sadece bunlardan biri olabileceği anlamına gelir Sadece Örneğin, Gizli Servis olması gibi ordu için mangaları, ve size maliyeti yüz puan tekrar gördüğünüz gibi üç rakamlar var, üç bu kadro var ordunun bu takım için. Şimdi burada biz bir ortak olduğunu Obsidian Guard var Squad, üç Ortak kadrosu, ordunun noktaları oluşturmak içinde size bir yüz puan maliyet

i Eğer puan çünkü o tahsis gibi ve oyun gibi birçok Obsidian Guard koyabilirsiniz yaygındır. Bu kartları kazandırır çünkü çok yararlı ve aynı zamanda sipariş tasarruf belirteçler.

“Rol bilgisayar oyunu bu ücretsiz çevrimiçi video klipte oyunlar ve video oyunları oynarken uzman ipuçları ve tavsiyeler ile RPG Heroscape nadir ve ortak mangaları...”
expertvillage
Rpg Heroscape Oynamayı: Nadir Ortak Heroscape Kadroları Vs Resim 1 Rpg Heroscape Oynamayı: Nadir Ortak Heroscape Kadroları Vs Resim 2 Rpg Heroscape Oynamayı: Nadir Ortak Heroscape Kadroları Vs Resim 3 Rpg Heroscape Oynamayı: Nadir Ortak Heroscape Kadroları Vs Resim 4

Açıklama

Rol bilgisayar oyunu bu ücretsiz çevrimiçi video klipte oyunlar ve video oyunları oynarken uzman ipuçları ve tavsiyeler ile RPG Heroscape nadir ve ortak mangaları hakkında bilgi edinin. Uzman: Mike Lopez Bio: Mike Lopez çok tutkulu oyun olduğunu. O oyun kurulu video oyunları her şeyi oynamayı seviyor. O satranç gelen Magic The Gathering, pek çok oyun turnuvalarda yarıştı.

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

expertvillage

expertvillage

Uzman Köyü videoların keyfini çıkarın? Eğer net resim kalitesinde video learning-- yaparken her detay sayar, böylece gerekli bilgileri kaçırmayın. EHow.com bizim arkadaşlar kendi YouTube kanalı var HD kalitesinde videolar göz atın. Daha eHow HD videoları çok yakında!

YORUMLAR5.0/10

 • 1
  Olumlu
 • 1
  Olumsuz
 • 0
  Yorum
 • 622
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • Doc Adams

  Doc Adams

  20 HAZİRAN 2007
 • humanHardDrive

  humanHardDri

  16 Mart 2011
 • spederson7

  spederson7

  17 Temmuz 2006

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?