15 Temmuz 2008, Salı

Seramik S Çatlak Önleme: Kil S Çatlakları Önlemek İçin Koni Reform

Tekerlek hızı hızlı bir oranda gidiyor, ben bir koni içine parça getirmek için gidiyorum Tekrar şekil ve iki elinizle sıkıca onu kavrama. Yol yukarı üçte biri, sen indeksi sensin parmak ve başparmak üstünde bir dışbükey şekil üreten, daha fazla baskı oluşturmaktadır. Başlangıç altta, size yol üçte biri kadar ellerinizle parça, çukurluğu ediyoruz, endeks parmak ve başparmak daha baskı uygulamakla ve uzak yavaş ellerini almak. Yine, koni şeklinde daha gibi görünmelidir bir piramit daha çubuk. Gerçekten doğru bu kil trombositleri hizalamak istiyorum Herhangi bir S çatlamayı önleyecek yönü.

“Bir kil koni şeklini Reform kil gövdesini dağıtarak ve düzgün bir malzeme oluşturarak S çatlakları önleyecektir. Bu ücretsiz seramik video usta potter ipuçları il...”
expertvillage
Seramik S Çatlak Önleme: Kil S Çatlakları Önlemek İçin Koni Reform Resim 1 Seramik S Çatlak Önleme: Kil S Çatlakları Önlemek İçin Koni Reform Resim 2 Seramik S Çatlak Önleme: Kil S Çatlakları Önlemek İçin Koni Reform Resim 3 Seramik S Çatlak Önleme: Kil S Çatlakları Önlemek İçin Koni Reform Resim 4

Açıklama

Bir kil koni şeklini Reform kil gövdesini dağıtarak ve düzgün bir malzeme oluşturarak S çatlakları önleyecektir. Bu ücretsiz seramik video usta potter ipuçları ile bir kil koni reform öğrenin. Uzman: Jeff Zamek İletişim: www.fixpots.com Bio: Jeff Zamek üç farklı kolejlerde seramik çalışmaları yaptı ve "Her Potter Should Know What" ve yayımlanmış yazarıdır 36 yıllık bir usta çömlekçi olan "Seramik Studio Güvenliği." Film yapımcısı: Christian Munoz-Donoso

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

expertvillage

expertvillage

Uzman Köyü videoların keyfini çıkarın? Eğer net resim kalitesinde video learning-- yaparken her detay sayar, böylece gerekli bilgileri kaçırmayın. EHow.com bizim arkadaşlar kendi YouTube kanalı var HD kalitesinde videolar göz atın. Daha eHow HD videoları çok yakında!

YORUMLAR10/10

 • 1
  Olumlu
 • 0
  Olumsuz
 • 2
  Yorum
 • 567
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • PaysNatalAu's channel

  PaysNatalAu'

  11 Aralık 2010
 • POGProductionz

  POGProductio

  27 NİSAN 2012
 • Tutorials Junction

  Tutorials Ju

  1 Ocak 2014

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?