14 EKİM 2011, Cuma

Sonbahar Makyaj İpuçları : Makyaj Uygulamaları Sezonluk

Makyaj trendleri mevsime farklılık nasıl olacak hakkında biraz konuşmak sezon bahar renkleri olacak kez çok Onu biraz daha romantik ve yeni bir troll veya bazen biraz olabilir parlak Daha fazla pastel renkler üzerinde kullanarak gerçekten mevsimden mevsime meyveleri makyaj trendleri yapabilirsiniz moda trendleri tarafından belirlenir ve bir çok kez olduğu Gerçekten tutmak makyaj trendleri kadar moda dergisi bakarak Moda Haftası uydurarak ediyorum onlar her sonbaharda ve her bahar yapmak ve o yukarı-to-date makyaj tutmak emin olun kuvvet herkes istememe bugün onların

kapanış yok yetişmek istiyor Hiç aynı şekilde olmalıdır geçen sezon çevirmen makyaj yakalanmış Her zaman görünüyor, çünkü tarihe hakkında yapmak tutmak istesin Sürekli değişen gelişen sürekli.

“Eğer moda tavsiyesi mi arıyorsunuz? Her mevsim değişiklikleri ve son makyaj trendi bilmek gerekir. Mevsimlik Makyaj bu ücretsiz makyaj video klibi uygulamak için ...”
expertvillage
Sonbahar Makyaj İpuçları : Makyaj Uygulamaları Sezonluk Resim 1 Sonbahar Makyaj İpuçları : Makyaj Uygulamaları Sezonluk Resim 2 Sonbahar Makyaj İpuçları : Makyaj Uygulamaları Sezonluk Resim 3 Sonbahar Makyaj İpuçları : Makyaj Uygulamaları Sezonluk Resim 4

Açıklama

Eğer moda tavsiyesi mi arıyorsunuz? Her mevsim değişiklikleri ve son makyaj trendi bilmek gerekir. Mevsimlik Makyaj bu ücretsiz makyaj video klibi uygulamak için ipuçları öğrenin. Uzman: Kelli labar Bio: Kelli labar Wilmington, NC bir pratik estetisyenlik ve makyaj sanatçısı Film yapımcısı: Reel Media LLC Seri Açıklama: moda sonbahar modası mı arıyorsunuz? Her kız makyaj gerekli olduğunu bilir; Bir sonbahar makyaj profesyonel bu ücretsiz makyaj video dersleri vakıf, bronzlaştırıcı, göz farı, ve daha fazlası ile bakmak nasıl uygulanacağını öğrenin!

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

expertvillage

expertvillage

Uzman Köyü videoların keyfini çıkarın? Eğer net resim kalitesinde video learning-- yaparken her detay sayar, böylece gerekli bilgileri kaçırmayın. EHow.com bizim arkadaşlar kendi YouTube kanalı var HD kalitesinde videolar göz atın. Daha eHow HD videoları çok yakında!

YORUMLAR1.3/10

 • 3
  Olumlu
 • 19
  Olumsuz
 • 0
  Yorum
 • 683
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • apenney888

  apenney888

  27 EKİM 2010
 • Palmundo Ec

  Palmundo Ec

  11 HAZİRAN 2009
 • Tech4Geeks

  Tech4Geeks

  8 Ocak 2012

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?