5 EYLÜL 2008, Cuma

Yoga Kalça Açılış Poz Veriyor Yeni Başlayanlar İçin: Yoga: Hamle Poz Ve 1 Uzun Bacaklı Aşağı Doğru Bakan Köpek

Bizim aşağı bakan köpek için, göğe ve inhalasyon ile sol bacak streç Derin bir Lunge içine ileriye ayağını tüm yol getir Pose. Burada nefes al. Sırtını kaldırın yukarı gökyüzüne doğru bacak uyluk şekilde yukarı ve açık yüzer, ama ön bacak izin böylece teslim olmak. Birkaç tam nefes alın ve sonra teneffüs, size Aşağıya doğru geri adım atabilirsiniz Köpek Karşı Karşıya. Bir sonraki nefesinde, ellerinizle arasında eğer öne sağ bacak getirmek bacaklarını oldukça ilk başta orada almaz biraz sıkı eğer, sadece yürümek var Eğer ayak almak kadar ileri ya da sağ ayak yere bıraktı diz çöksün Ellerinizi arasında ileri.

Ardından yol yukarı doğru, bağlılık ile arka uyluk kaldırın Gökyüzü ve daha derin bir streç için cesaretle ön bacak bükün. Aşağıya doğru geri adımlar Nefes Köpek Karşı Karşıya.

“Hamle poz ve tek bacaklı aşağı bakan köpek Doğru nefes alma tekniklerini kullanarak vurgulayan Yoga bir çift vardır. Bu ücretsiz yoga video profesyonel bir yoga e...”
expertvillage
Yoga Kalça Açılış Poz Veriyor Yeni Başlayanlar İçin: Yoga: Hamle Poz Ve 1 Uzun Bacaklı Aşağı Doğru Bakan Köpek Resim 1 Yoga Kalça Açılış Poz Veriyor Yeni Başlayanlar İçin: Yoga: Hamle Poz Ve 1 Uzun Bacaklı Aşağı Doğru Bakan Köpek Resim 2 Yoga Kalça Açılış Poz Veriyor Yeni Başlayanlar İçin: Yoga: Hamle Poz Ve 1 Uzun Bacaklı Aşağı Doğru Bakan Köpek Resim 3 Yoga Kalça Açılış Poz Veriyor Yeni Başlayanlar İçin: Yoga: Hamle Poz Ve 1 Uzun Bacaklı Aşağı Doğru Bakan Köpek Resim 4

Açıklama

Hamle poz ve tek bacaklı aşağı bakan köpek Doğru nefes alma tekniklerini kullanarak vurgulayan Yoga bir çift vardır. Bu ücretsiz yoga video profesyonel bir yoga eğitmeni bu iki pozlar gerçekleştirmek ve nefes almayı öğrenin. Uzman: Cathie Ryder Bio: Cathie Ryder, E-RYT (500), New Hampshire eyaletinde deneyimli ve kayıtlı yoga öğretmeni. O dünyanın en iyi bilinen ve saygın yoga öğretmeni birçok çalıştı. Film yapımcısı: Christian Munoz-Donoso

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

expertvillage

expertvillage

Uzman Köyü videoların keyfini çıkarın? Eğer net resim kalitesinde video learning-- yaparken her detay sayar, böylece gerekli bilgileri kaçırmayın. EHow.com bizim arkadaşlar kendi YouTube kanalı var HD kalitesinde videolar göz atın. Daha eHow HD videoları çok yakında!

YORUMLAR10/10

 • 18
  Olumlu
 • 0
  Olumsuz
 • 3
  Yorum
 • 8036
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • Adam Khoury

  Adam Khoury

  23 Ocak 2008
 • pilslajt

  pilslajt

  20 HAZİRAN 2008
 • Wii Minute Radio

  Wii Minute R

  31 Mayıs 2008

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?