17 ŞUBAT 2015, Salı

8 Yıldız Şeytani İkici Sembolizm İşaret Etti.

.

“https://windows-8tutorials.blogspot.com https://tutorialsforwindows8.blogspot.com İnsanoğlu Güneş, Ay, ve takımyıldızlar ibadet başladı. Fallen melekler insanlığ...”
Windows 10 Tutorials
8 Yıldız Şeytani İkici Sembolizm İşaret Etti. Resim 1 8 Yıldız Şeytani İkici Sembolizm İşaret Etti. Resim 2 8 Yıldız Şeytani İkici Sembolizm İşaret Etti. Resim 3 8 Yıldız Şeytani İkici Sembolizm İşaret Etti. Resim 4

Açıklama

https://windows-8tutorials.blogspot.com https://tutorialsforwindows8.blogspot.com İnsanoğlu Güneş, Ay, ve takımyıldızlar ibadet başladı. Fallen melekler insanlığa ileri bilgi verdi ve astroloji, büyücülük ve sihir öğrettiler. (Yaklaşık 5000 yıl önce Sümer Kültür ile kökenli) Güneş İbadet Babil'de Dünya Din içine sonradan organize edildi. Hunab Ku 'Hunab' anlamına 'olmanın tek devlet' ve anlamı 'Ku' ile, Yüce Tanrı ya da bir Varlığı temsil söyleniyor eski bir Maya sembolü 'Tanrı.' It evren ve Üniteleri bütün karşıtların kapsar onları bir şekilde: bilinçli ve bilinçsiz, iç ve kadın ve erkek, karanlık ve ışık, yin ve yang, dış-liste uzayıp gidiyor. Bazı Hunab Ku bu karşıtların bağlamak için bir köprü görevi görür inanıyoruz. Venus döngüsü http://www.lunarplanner.com/HCpages/Venus.html Babil Gizem Din http://www.sabbathcovenant.com/Book2MysteryReligionOfBabylon/aTOC.htm Bu videoda bilgiler genel amaçlıdır. Yazar bu videoda güncel ve doğru bilgi sağlamak için çalışmaktadır ederken, yazarın herhangi bir temsilde veya herhangi bir garanti, ifade veya video ya da bilgilere göre tamlık, doğruluk, güvenilirlik, uygunluk ya da kullanılabilirlik konusunda, ima ürünler yapar herhangi bir amaç için kendisine yer alan, hizmet veya ilgili grafikler. Eğer bu tür bilgilerin yerleştirmek herhangi bir güven, bu nedenle kesinlikle kendi riski altındadır.

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

Willie D.

Willie D.

Çoğunlukla Android öğreticiler ve uygulaması günlük hayattan videoları bazı rasgele sprinkles ile sergiliyor.

YORUMLAR10/10

 • 4
  Olumlu
 • 0
  Olumsuz
 • 2
  Yorum
 • 590
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • MC JIN'S OLD YouTube CHANNEL

  MC JIN'S OLD

  2 Kasım 2008
 • Michelle Phan

  Michelle Pha

  18 Temmuz 2006
 • Professor Messer

  Professor Me

  27 NİSAN 2007

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?