25 Mart 2013, PAZARTESİ

Acı Bas, Fi/gün Batımına Hairtricks, Taco Bell Sürücü Aracılığıyla Eşek Şakası - Güçlendirilmiş #98

.

“ÜCRETSİZ Netflix - http://netflix.com/Amplified Soundman - http://SoundmanCA.com Amplified Bu bölümde, biz Jeff Stuart büyük Fi / Sundown sistemini kontrol etme...”
Doug Bernards
Acı Bas, Fi/gün Batımına Hairtricks, Taco Bell Sürücü Aracılığıyla Eşek Şakası - Güçlendirilmiş #98 Resim 1 Acı Bas, Fi/gün Batımına Hairtricks, Taco Bell Sürücü Aracılığıyla Eşek Şakası - Güçlendirilmiş #98 Resim 2 Acı Bas, Fi/gün Batımına Hairtricks, Taco Bell Sürücü Aracılığıyla Eşek Şakası - Güçlendirilmiş #98 Resim 3 Acı Bas, Fi/gün Batımına Hairtricks, Taco Bell Sürücü Aracılığıyla Eşek Şakası - Güçlendirilmiş #98 Resim 4

Açıklama

ÜCRETSİZ Netflix - http://netflix.com/Amplified Soundman - http://SoundmanCA.com Amplified Bu bölümde, biz Jeff Stuart büyük Fi / Sundown sistemini kontrol etmek Meece Car Audio gidin. Biz de Polaris Ranger sisteminin sonucu kontrol etmek Soundsations kafa. Rafa onun lastikleri dengeli alır ve Doug Taco Bell Thru bazı eğlence var.

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

Doug Bernards

Doug Bernards

Günümüzün en ünlü araba ses montajcılar birinin dükkana adım. Soundman Enterprises Inc, California. Doug Bernard babasının oto ses dükkanında büyüdüm ve daha sonra uzun yıllar bunu başardı. Zamanla, Doug de onun eşsiz araba stereo sistemler için bilinen haline gelmiştir. Doug beri araç tablet montaj kiti kendi buluşu ile araç ses endüstrisine sarstı ve hiç interneti vurmak için komik araç özelleştirme gösterisinde yaptığı yenilikleri ve bilgi paylaşmak için devam ediyor. Sanayi tanıma 2013 yılında Yılın En İyi 12 Kurulum biri seçildi ve Mobil Elektronik Dergisi tarafından 2014 yılında Top-100 ediliyor içerir. Doug tuhaflıkları ve yeniliklere ayak uydurmak için güçlendirilmiş hit web gösteriyi izlemek. Amplified Discovery Networks Dijital tarafından dağıtılan ve çoğu Internet bağlantılı TV'ler izlemek için kullanılabilir olduğunu Bu bir komedi kanalıdır. Gösteri yapılan espriler ve yorumlar hiçbir döküm üyesi gerçek görüşlerini / inançlar, ne de üreticiyi yansıtmayabilir.

YORUMLAR9.5/10

 • 776
  Olumlu
 • 34
  Olumsuz
 • 240
  Yorum
 • 66868
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • André Frizzo

  André Frizz

  16 Aralık 2006
 • Dogbert files

  Dogbert file

  12 Ocak 2012
 • TV nEW

  TV nEW

  25 AĞUSTOS 2012

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?