5 EYLÜL 2012, ÇARŞAMBA

Adım Adım Sihirli Bir Hileli Para Yok Yapmak İçin Nasıl Yapılacağı İle İlgili Talimatlar : Sihirbazlık

Merhaba benim adım Joe Black Black Magic eğlence usta büyücü ve sahne ipnotizmacı değilim Biz inanılmaz Kuzeybatı Üniversitesi Tiyatrosu'nda buradayız ve bugün kalacaksın Tüm performans Sizin için kinaye şimdi para kazanmak için nasıl öğretmek biz yapacağız sanrı Oldukça basit olabilir aslında kaybolmak Bir çağrıyı bir düşük darbe vermek ve sen nasıl bashes bunu Eğer parayı alıp ne yapmak ister ellerimi a arasına bırakın nerede birkaç kez 3 Tom benim başparmak almak ve koymak gibi madalyonun üzerinde bir taklit elimi koymak için sonra irak düşük darbe vermek kadar getirebiliyor ve kaybolur

Bu kinaye ile eğlenin benim adım ben gidiyorum Joe Black Çar.

“Şimdi abone ol: http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=Expertvillage Daha İzle: http://www.youtube.com/Expertvillage Bir sikke bir sihirbazlık kayb...”
expertvillage
Adım Adım Sihirli Bir Hileli Para Yok Yapmak İçin Nasıl Yapılacağı İle İlgili Talimatlar : Sihirbazlık Resim 1 Adım Adım Sihirli Bir Hileli Para Yok Yapmak İçin Nasıl Yapılacağı İle İlgili Talimatlar : Sihirbazlık Resim 2 Adım Adım Sihirli Bir Hileli Para Yok Yapmak İçin Nasıl Yapılacağı İle İlgili Talimatlar : Sihirbazlık Resim 3 Adım Adım Sihirli Bir Hileli Para Yok Yapmak İçin Nasıl Yapılacağı İle İlgili Talimatlar : Sihirbazlık Resim 4

Açıklama

Şimdi abone ol: http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=Expertvillage Daha İzle: http://www.youtube.com/Expertvillage Bir sikke bir sihirbazlık kaybolur yapma birkaç temel, yönetmek kolay adımları uygulayın gerektirir. Bir sikke bu ücretsiz video klipte bir büyücü ve sahne hipnoz yardımıyla ortadan yapmak için bir hüner öğrenin. Uzman: Joe Black İletişim: www.blackmagicentertainment.com/ Bio: Joe Black Magician ve Sahne Hypnotist olarak gerçekleştirir. Film yapımcısı: Jay Windland Seri Açıklama: sihir Sahne gerçekten arkadaşlarınız, aileniz ya da insanların bile bütün bir kalabalık etkilemek için harika bir yoldur. Bu ücretsiz video serisi bir büyücü ve sahne hipnoz yardımıyla sihirli hileler farklı yapılması hakkında ipuçları alın.

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

expertvillage

expertvillage

Uzman Köyü videoların keyfini çıkarın? Eğer net resim kalitesinde video learning-- yaparken her detay sayar, böylece gerekli bilgileri kaçırmayın. EHow.com bizim arkadaşlar kendi YouTube kanalı var HD kalitesinde videolar göz atın. Daha eHow HD videoları çok yakında!

YORUMLAR5.0/10

 • 83
  Olumlu
 • 81
  Olumsuz
 • 44
  Yorum
 • 24241
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • Chriselle Lim

  Chriselle Li

  26 Ocak 2008
 • Photoshop Pro Help

  Photoshop Pr

  1 Ocak 2007
 • wwjoshdew

  wwjoshdew

  1 AĞUSTOS 2007

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?