29 EKİM 2008, ÇARŞAMBA

Araba Lastik Rotasyonu İpuçları : Araba Lastiği Dönüşü: Alt Arka Uç

Şimdi biz bizim lastik basıncını kontrol arabanın tekerlekleri döndüm, frenler, iyi görünüyorsun Onlar eşit giyiyorsun gibi lastikler bakmak, bu yüzden şimdi tekrar bu şeyi almak zamanı geldi yer. Ve biz slayt gidiyorum, tekrar arabanın arka başlatmak için gidiyoruz jack orada, arka çapraz elemana iyi katı destek üzerine olsun. Tamam, araba standları kapalı olduğunu ve jack yolumdan duruyor almak için gidiyoruz. Pekâlâ, şimdi biz sadece aşağı güzel ve kolay jack düşürmek için gidiyoruz, araba dinlensin geri yere, önüne geçmek gidin.

“Bir lastik dönüşü sırasında bir araç arka ucunu düşürücü, bunu kaldırın ve kriko sıyrılıyor almak için geri altında jack yerleştirin. Otomobil lastiklerinde bu üc...”
expertvillage
Araba Lastik Rotasyonu İpuçları : Araba Lastiği Dönüşü: Alt Arka Uç Resim 1 Araba Lastik Rotasyonu İpuçları : Araba Lastiği Dönüşü: Alt Arka Uç Resim 2 Araba Lastik Rotasyonu İpuçları : Araba Lastiği Dönüşü: Alt Arka Uç Resim 3 Araba Lastik Rotasyonu İpuçları : Araba Lastiği Dönüşü: Alt Arka Uç Resim 4

Açıklama

Bir lastik dönüşü sırasında bir araç arka ucunu düşürücü, bunu kaldırın ve kriko sıyrılıyor almak için geri altında jack yerleştirin. Otomobil lastiklerinde bu ücretsiz video bir otomotiv tamir uzmanından ipuçları ile aracın arka ucu aşağı getirin. Uzman: Kerby Witt Bio: Kirby Witt sahibi ve oto restorasyonlar ve gümrük konusunda uzmanlaşmış Takım Witt Gümrük çalışır. Witt, geri özelleştirme ve 20 yıldır otomotiv sektöründe yaratarak, sabitleme edilmiştir. Film yapımcısı: Doug Craig

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

expertvillage

expertvillage

Uzman Köyü videoların keyfini çıkarın? Eğer net resim kalitesinde video learning-- yaparken her detay sayar, böylece gerekli bilgileri kaçırmayın. EHow.com bizim arkadaşlar kendi YouTube kanalı var HD kalitesinde videolar göz atın. Daha eHow HD videoları çok yakında!

YORUMLAR-1.0/10

 • 0
  Olumlu
 • 1
  Olumsuz
 • 0
  Yorum
 • 1050
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • Google Россия

  Google Ро

  9 Temmuz 2007
 • Matt Davis

  Matt Davis

  4 ŞUBAT 2006
 • SolidWorksTutoriels

  SolidWorksTu

  14 Kasım 2013

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?