23 EKİM 2008, PERŞEMBE

Austin Hoş Geldiniz : Geldiler, Yiyecek Ve Eğlence İçin Hızlı Bir Rehber : Nasıl Austin Dondurma Sipariş

Merhaba, ben oreo ile 'tatlı krema istiyorum, bazı dondurma istiyorum. Biz bunu yapmak kaşığı ezmek tüm lezzetli. Bunu yakalamak için gidiyoruz ve bunu yakalamak, ben onu atmak için gidiyorum Eğer, ben özgür size bunu vereceğim. Ben yaklaşık 6 ay için dondurma hizmet oldum onlar ne yazık ki onlar bunu nasıl yapacağınızı göstermek gibi hileler ile bizi eğitmek değil ve hepimiz geliştirmek Kendi beceri biz rahat hissediyorum nasıl dayalı. Ben genellikle bu gibi çarptı ama bu gibi Benim bileğinde kolay. Seni biraz geri adım istiyoruz, tamam mükemmel! Hazır, bir, İki ve atmak, evet!

Ben tamamen yakaladı!

“Sıcak Texas gününde Lezzetli dondurma! Nerede Austin dondurma sipariş. Uzman: Paige Maguire İletişim: www.austinist.com Bio: Paige Maguire, her şeyi Austin adanm...”
expertvillage
Austin Hoş Geldiniz : Geldiler, Yiyecek Ve Eğlence İçin Hızlı Bir Rehber : Nasıl Austin Dondurma Sipariş Resim 1 Austin Hoş Geldiniz : Geldiler, Yiyecek Ve Eğlence İçin Hızlı Bir Rehber : Nasıl Austin Dondurma Sipariş Resim 2 Austin Hoş Geldiniz : Geldiler, Yiyecek Ve Eğlence İçin Hızlı Bir Rehber : Nasıl Austin Dondurma Sipariş Resim 3 Austin Hoş Geldiniz : Geldiler, Yiyecek Ve Eğlence İçin Hızlı Bir Rehber : Nasıl Austin Dondurma Sipariş Resim 4

Açıklama

Sıcak Texas gününde Lezzetli dondurma! Nerede Austin dondurma sipariş. Uzman: Paige Maguire İletişim: www.austinist.com Bio: Paige Maguire, her şeyi Austin adanmış bir site austinist.com için yerli Austinite ve müzik eleştirmeni. Film yapımcısı: EV stüdyoları

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

expertvillage

expertvillage

Uzman Köyü videoların keyfini çıkarın? Eğer net resim kalitesinde video learning-- yaparken her detay sayar, böylece gerekli bilgileri kaçırmayın. EHow.com bizim arkadaşlar kendi YouTube kanalı var HD kalitesinde videolar göz atın. Daha eHow HD videoları çok yakında!

YORUMLAR10/10

 • 1
  Olumlu
 • 0
  Olumsuz
 • 0
  Yorum
 • 238
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • BDGcustoms

  BDGcustoms

  24 NİSAN 2011
 • InsideBlackBerry

  InsideBlackB

  14 Aralık 2009
 • superemposed

  superemposed

  25 Aralık 2007

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?