30 EYLÜL 2008, Salı

Başlangıçta Batı Hat İpuçları : Roman Yazma Kaligrafi Harfleri: Bölüm 5

Eğer bu küçük sivri parçalar hattı üzerinden inmesi sağlayabilirsiniz Hatırla biraz adil bir optik ayarlama, görsel için. Şimdi W araya iki V. Ama yapmak istiyorum sen çünkü onları biraz dar, şeylerden biri yapmak için çalışıyoruz harflerin genişliklerini harmonize etmektir. X de iki hikaye harfidir. Bu vuruş daha dar olacak. Ama Y de Ağırlıkça duygusu atalım. Diğer bir deyişle Yani, burada bu alanda, yüksek kadar üç vuruş tanışmak istemiyorum. Şimdi Z sözde tek vuruştur. Eğer kalem yapıyor uygulayan zaman kesinlikle bu tek vuruş yapabilir scalatives oluşturur. Biz vardır. Çok kötü değil.

“Roma kaligrafi harflerin Bu yorum sizin mektupları oluşturmak için tam olarak nasıl gösterir. Bu ücretsiz video kaligrafi uzman bu konuda biraz bilgi bu ücretsiz ...”
expertvillage
Başlangıçta Batı Hat İpuçları : Roman Yazma Kaligrafi Harfleri: Bölüm 5 Resim 1 Başlangıçta Batı Hat İpuçları : Roman Yazma Kaligrafi Harfleri: Bölüm 5 Resim 2 Başlangıçta Batı Hat İpuçları : Roman Yazma Kaligrafi Harfleri: Bölüm 5 Resim 3 Başlangıçta Batı Hat İpuçları : Roman Yazma Kaligrafi Harfleri: Bölüm 5 Resim 4

Açıklama

Roma kaligrafi harflerin Bu yorum sizin mektupları oluşturmak için tam olarak nasıl gösterir. Bu ücretsiz video kaligrafi uzman bu konuda biraz bilgi bu ücretsiz video klipte bir hat uzmanı onu clip.out. Uzman: Pamela LaRegina Bio: Pamela LaRegina pratik gelen ilahi, eserlerin geniş bir yelpazede yarattı 1976 Bayan LaRegina onun iş, Supercalligraphics, kaydolarak bir hattat / sanatçı olarak kariyerine başladı. Film yapımcısı: Christian Munoz-Donoso

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

expertvillage

expertvillage

Uzman Köyü videoların keyfini çıkarın? Eğer net resim kalitesinde video learning-- yaparken her detay sayar, böylece gerekli bilgileri kaçırmayın. EHow.com bizim arkadaşlar kendi YouTube kanalı var HD kalitesinde videolar göz atın. Daha eHow HD videoları çok yakında!

YORUMLAR10/10

 • 5
  Olumlu
 • 0
  Olumsuz
 • 1
  Yorum
 • 1889
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • Dave Wallace

  Dave Wallace

  27 Kasım 2007
 • Miles Fisher

  Miles Fisher

  8 NİSAN 2009
 • SegaAmerica

  SegaAmerica

  5 Mart 2008

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?