1 Kasım 2014, CUMARTESİ

Benim Araba Ses Dükkanı Yeni Model, Bölüm 1

.

“ÜCRETSİZ Lynda.com - http://Lynda.com/Amplified SEMA Show 2014 Araç Tablet Entegrasyon Semineri! Mobil Çözümler Bryan Schmitt tarafından Hosted - BURAYA KAYIT - ...”
Doug Bernards
Benim Araba Ses Dükkanı Yeni Model, Bölüm 1 Resim 1 Benim Araba Ses Dükkanı Yeni Model, Bölüm 1 Resim 2 Benim Araba Ses Dükkanı Yeni Model, Bölüm 1 Resim 3 Benim Araba Ses Dükkanı Yeni Model, Bölüm 1 Resim 4

Açıklama

ÜCRETSİZ Lynda.com - http://Lynda.com/Amplified SEMA Show 2014 Araç Tablet Entegrasyon Semineri! Mobil Çözümler Bryan Schmitt tarafından Hosted - BURAYA KAYIT - http://goo.gl/4CitnF Http://SoundmanCA.com at Soundman iPad ve iPhone kitleri alın Soundman Facebook Sayfası http://facebook.com/soundmancaraudio Amplified, bölüm 214 (tam uzunluk) Amplified, Doug, Dave ve Wishbone bugün dükkanı yıkmak. Doug alanı açmak ve dükkana bir küçük metal üretim alanı eklemek için planları vardır. Bu mağaza şeklini parçası biridir. Parçası iki görmek için geri gelmek için emin olun!

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

Doug Bernards

Doug Bernards

Günümüzün en ünlü araba ses montajcılar birinin dükkana adım. Soundman Enterprises Inc, California. Doug Bernard babasının oto ses dükkanında büyüdüm ve daha sonra uzun yıllar bunu başardı. Zamanla, Doug de onun eşsiz araba stereo sistemler için bilinen haline gelmiştir. Doug beri araç tablet montaj kiti kendi buluşu ile araç ses endüstrisine sarstı ve hiç interneti vurmak için komik araç özelleştirme gösterisinde yaptığı yenilikleri ve bilgi paylaşmak için devam ediyor. Sanayi tanıma 2013 yılında Yılın En İyi 12 Kurulum biri seçildi ve Mobil Elektronik Dergisi tarafından 2014 yılında Top-100 ediliyor içerir. Doug tuhaflıkları ve yeniliklere ayak uydurmak için güçlendirilmiş hit web gösteriyi izlemek. Amplified Discovery Networks Dijital tarafından dağıtılan ve çoğu Internet bağlantılı TV'ler izlemek için kullanılabilir olduğunu Bu bir komedi kanalıdır. Gösteri yapılan espriler ve yorumlar hiçbir döküm üyesi gerçek görüşlerini / inançlar, ne de üreticiyi yansıtmayabilir.

YORUMLAR9.6/10

 • 841
  Olumlu
 • 27
  Olumsuz
 • 98
  Yorum
 • 45516
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • TheFlashCentre

  TheFlashCent

  22 Mayıs 2008
 • theKGB65

  theKGB65

  24 Aralık 2007
 • TrenchTech Computer Repair Tutorials

  TrenchTech C

  19 EYLÜL 2014

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?