23 Temmuz 2009, PERŞEMBE

Bobby Mcferrin Pentatonik Ölçek Gücünü Gösterir

Dünya arasında beklentiler beklentiler hakkında konuşuyor ama tarafından tarafından 0 I tarafından tamam iyi Co BEN BEN yukarı Dillard Tom küçük zaman içinde bir Onu iyi tarafından tarafından içinde BEN içinde içinde içinde Bana ilginç olursa olsun ben nerede olduğunu hakkında her yerde, her seyirci orada alır ama o bu sadece bildiklerimi önemli değil Bir iş arıyorsanız eğer nedense pentatonik ölçek biliyorum nörobilim.

“"Ortak Korosu In Search of Notlar ve Nöronlar" Bobby McFerrin etkinliğinde, seyirci katılımı ile, pentatonik gücünü gösteriyor. İlgili içerik için, tam...”
World Science Festival
Bobby Mcferrin Pentatonik Ölçek Gücünü Gösterir Resim 1 Bobby Mcferrin Pentatonik Ölçek Gücünü Gösterir Resim 2 Bobby Mcferrin Pentatonik Ölçek Gücünü Gösterir Resim 3 Bobby Mcferrin Pentatonik Ölçek Gücünü Gösterir Resim 4

Açıklama

"Ortak Korosu In Search of Notlar ve Nöronlar" Bobby McFerrin etkinliğinde, seyirci katılımı ile, pentatonik gücünü gösteriyor. İlgili içerik için, tam "Notlar ve Nöronlar: Ortak Korosu Peşinde" görmek için lütfen web sitemizde programı: http://www.worldsciencefestival.com/video/notes-neurons-full

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

World Science Festival

World Science Festival

Dünya Bilim Festivali Bilim Festivali Vakfı, New York merkezli kar amacı gütmeyen bir organizasyon bir üretimidir. Vakfın misyonu merak esinlenerek bilim tarafından bilgilendirilir genel kamuoyunu, değerinin ikna ve geleceğe yönelik etkileri ile meşgul etmeye hazır yetiştirmektir. Dünya Bilim Festivali'nin imza olayı yıllık kutlama ve 2008 yılında başlatılan bilim keşif New York Times tarafından "yeni kültürel kurum" a selamladı olduğunu. Festivaller neredeyse bir milyon ziyaretçi çekmiş ve milyonlarca daha fazla online programlar gördüler. Dünya Bilim Festivali ayrıca ulusal ve uluslararası New York'ta yıl boyunca canlı programlar hazırlıyor.

YORUMLAR9.9/10

 • 40847
  Olumlu
 • 277
  Olumsuz
 • 3517
  Yorum
 • 5155574
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • boniver

  boniver

  17 NİSAN 2006
 • Christian Atlas

  Christian At

  26 Mart 2009
 • How to Cook ?

  How to Cook

  31 Ocak 2007

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?