23 EKİM 2008, PERŞEMBE

Cadılar Bayramı İçin Bir Kostüm Mıme Nasıl : Mıme Cadılar Bayramı Kostüm Eldiven

Merhaba, ben Matt Cail değilim. Uzman Köyü adına bugün buradayım nasıl bir mim yapmak için size göstermek için kostüm. Siyah kaplı olmayan vücudunuzun vücudun son parçalarından biri ve bu noktada beyaz, ellerin vardır. Mimes çoğu kez eldiven giymek. Şu anda eller Hala eti renkli, böylece biz örtbas etmek ve sana kötü örnek göstermek için buradayım ve iyi bir örnektir. İlk kötü örnek uzakta, kış büyük büyük kalın eldivenler bu siyah ve bazı mimes bu iyi, siyah eldiven giymiştir. Fakat bu yol çok kalın. Ellerin Eğer kapalı özellikle eğer çok sıcak alacaksın ve bu süresince olması umulur vardır yaz ayları.

Hatta Halloween etrafında hala çok kızarmış ekmek akşam olabilir Eğer gidiyor gibi ve bu hak, çok kalın olacak ve bakıyor görünmüyor sen muhtemelen daha tav bölge aksine kutup çevrelerinde mim olmak. Çok daha iyi bir se

çenek güzel ince beyaz eldiven bulunmaktadır. Bu eldiven aynı tip Eğer bir vampir iseniz şehir dışına bir akşam için yıpranacaktır edebilir. Onlar da diğer eldiven konum Eğer tiyatro eldiven gibi alabilirsiniz.

“Bu ücretsiz video klipte Cadılar Bayramı için harika bir mim kostüm oluşturmak için eldiven sağ çifti seçmek için ipuçları öğrenin. Uzman: Matt Cail İletişim: ww...”
expertvillage

Bunlar çok ince çok pahalı değil ve onlar sadece seni gösterdi siyah eldiven göre uydurma çok biçimidir. Bunlar anlamına gelmez Eğer kutup iklimi hayatta kalması için bu kadar son parçalarından biri olmak için bu koyarak düşünün senin mim kıyafet için bulmaca.

Cadılar Bayramı İçin Bir Kostüm Mıme Nasıl : Mıme Cadılar Bayramı Kostüm Eldiven Resim 1 Cadılar Bayramı İçin Bir Kostüm Mıme Nasıl : Mıme Cadılar Bayramı Kostüm Eldiven Resim 2 Cadılar Bayramı İçin Bir Kostüm Mıme Nasıl : Mıme Cadılar Bayramı Kostüm Eldiven Resim 3 Cadılar Bayramı İçin Bir Kostüm Mıme Nasıl : Mıme Cadılar Bayramı Kostüm Eldiven Resim 4

Açıklama

Bu ücretsiz video klipte Cadılar Bayramı için harika bir mim kostüm oluşturmak için eldiven sağ çifti seçmek için ipuçları öğrenin. Uzman: Matt Cail İletişim: www.homepaintings.biz Bio: Matt Cail diğerleri arasında, yağ, su rengi ve akrilik boyalar çalışan bir sanatçı. Film yapımcısı: Randy Primm

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

expertvillage

expertvillage

Uzman Köyü videoların keyfini çıkarın? Eğer net resim kalitesinde video learning-- yaparken her detay sayar, böylece gerekli bilgileri kaçırmayın. EHow.com bizim arkadaşlar kendi YouTube kanalı var HD kalitesinde videolar göz atın. Daha eHow HD videoları çok yakında!

YORUMLAR8.0/10

 • 4
  Olumlu
 • 1
  Olumsuz
 • 0
  Yorum
 • 3053
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • listedabive

  listedabive

  30 Ocak 2007
 • bored before i even began

  bored before

  30 Mart 2009
 • SlimaksClass

  SlimaksClass

  15 Kasım 2010

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?