23 EKİM 2008, PERŞEMBE

Cilt İle Dalgalı Saç Modelleri: Pürüzsüz Bir Stil İle Dalgalı Saç Modelleri Oluşturmak Nasıl

Merhaba, benim adım Jan CuNi, ben Plaza Salon profesyonel bir kuaför ve saç renkçi değilim Paramus. Ben Uzman Köyü adına buradayım. Ben onun saç biraz daha küçük hale getirmek için gidiyorum Janie bu gibi küçük bir tarak ile çok korkak gibi değil, çünkü. Sadece saç fırçası. Sen orada bir parçası olduğunu görüyorum, bu yüzden o kapsayacak şekilde çalışıyoruz. Sadece biraz kızdırmak olabilir bit ya da saç kalmak yapmak için biraz saç spreyi kullanabilirsiniz. Şimdi biraz kullanmak için gidiyorum saç spreyi biraz Vavoon, çok iyi sprey var. Bu sadece kalmak için stil yardımcı olur yolu bunu istiyoruz.

Peki nasıl Janie ne düşünüyorsunuz? Güzel! Beğendiniz mi? Seviyorum, o sana iyi görünüyor. Teşekkür ederim.

“Salon tedavileri konusunda uzman ipuçları ile bu ücretsiz adım adım saç video klipte sorunsuz bir dalgalı, katmanlı saç stil öğrenin. Uzman: Jan CuNi Bio: Jan Cu...”
expertvillage
Cilt İle Dalgalı Saç Modelleri: Pürüzsüz Bir Stil İle Dalgalı Saç Modelleri Oluşturmak Nasıl Resim 1 Cilt İle Dalgalı Saç Modelleri: Pürüzsüz Bir Stil İle Dalgalı Saç Modelleri Oluşturmak Nasıl Resim 2 Cilt İle Dalgalı Saç Modelleri: Pürüzsüz Bir Stil İle Dalgalı Saç Modelleri Oluşturmak Nasıl Resim 3 Cilt İle Dalgalı Saç Modelleri: Pürüzsüz Bir Stil İle Dalgalı Saç Modelleri Oluşturmak Nasıl Resim 4

Açıklama

Salon tedavileri konusunda uzman ipuçları ile bu ücretsiz adım adım saç video klipte sorunsuz bir dalgalı, katmanlı saç stil öğrenin. Uzman: Jan CuNi Bio: Jan CuNi 16 yıldır profesyonel kuaför olmuştur. O mesleğini seviyor ve yeni insanlarla tanışmak ve daha iyi bir, yeni bir görünüm ile onlara şaşırtmaya sahiptir. Film yapımcısı: Danniel Fishler

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

expertvillage

expertvillage

Uzman Köyü videoların keyfini çıkarın? Eğer net resim kalitesinde video learning-- yaparken her detay sayar, böylece gerekli bilgileri kaçırmayın. EHow.com bizim arkadaşlar kendi YouTube kanalı var HD kalitesinde videolar göz atın. Daha eHow HD videoları çok yakında!

YORUMLAR6.6/10

 • 2
  Olumlu
 • 1
  Olumsuz
 • 2
  Yorum
 • 5211
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • KittiesMama

  KittiesMama

  10 AĞUSTOS 2008
 • National Geographic

  National Geo

  7 Mayıs 2006
 • Virtual Riot

  Virtual Riot

  19 Mayıs 2011

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?