24 NİSAN 2008, PERŞEMBE

Dikiş Boru: Kesim Kumaş Şeritleri Boru İçin

Tamam, şimdi biz bu kesmek hazırsınız. Ben sadece burada nerede başlar gidiyorum Ben tebeşir işareti yaptı. Ve ben keskin bir makas var gerçekten mutlu çünkü makas eğer kulüpler O keskin değildir, bu güzel ve düz ve düz tutmak gerçekten çok zor olurdu. Bu yüzden, Ben sadece tüm yol çok üst kadar benim tebeşir işareti takip edeceğim. Ve, bu olacak İlk şerit olacak. Eğer edeceğiz Ve böylece, ben bütün bu şeritleri dikmek nasıl olduğunu göstermek istiyorum tek sürekli parça var. Bu boru yapma temel hileler biri, değil nasıl olduğunu Eğer proje üzerinde bağlanmak zorunda boru üç ayrı parça var. Bi

zler Bir kez bir araya hepsini bağlamak için gidiyoruz, sonra ne olursa olsun proje için uzun bir parça var Bunu koymak istiyorum. Tamam, üstüne kadar tüm yol. Bu tebeşir işareti olması güzel Orada. Oraya gidiyoruz.

Ben bu kumaş seviyorum. Gerçekten güzel, ve bakmak için gidiyor gerçek güzel çizgili gidiyoruz yol yana olmak, ya da ben, çünkü çapraz tahmin bu gibiler. O gerçekten iyi bir kordon sarılı bakmak için gidiyor.

“Bir dikiş projesi için boru yapıyor musunuz? Bu ücretsiz dikiş video da boru kumaş şeritler kesip öğrenin. Uzman: Lenee Alexander İletişim: www.LeneeAlexanderDes...”
expertvillage

Yani, bir sonraki içinde klip, ben dikiş makinesine sizi almaya gidiyorum ve ben nasıl size öğretmek için gidiyorum Biz Cording koymadan önce bir sürekli parça yapmak için birlikte bu iki parça dikmek bunun içine. Yani, önümüzdeki yapalım.

Dikiş Boru: Kesim Kumaş Şeritleri Boru İçin Resim 1 Dikiş Boru: Kesim Kumaş Şeritleri Boru İçin Resim 2 Dikiş Boru: Kesim Kumaş Şeritleri Boru İçin Resim 3 Dikiş Boru: Kesim Kumaş Şeritleri Boru İçin Resim 4

Açıklama

Bir dikiş projesi için boru yapıyor musunuz? Bu ücretsiz dikiş video da boru kumaş şeritler kesip öğrenin. Uzman: Lenee Alexander İletişim: www.LeneeAlexanderDesigns.com Bio: dokuz yaşındaydı ve 16 yaşında tasarımcı çanta yapım başladığından beri Lenee Alexander dikiş olmuştur. Film yapımcısı: MAKE | MEDYA

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

expertvillage

expertvillage

Uzman Köyü videoların keyfini çıkarın? Eğer net resim kalitesinde video learning-- yaparken her detay sayar, böylece gerekli bilgileri kaçırmayın. EHow.com bizim arkadaşlar kendi YouTube kanalı var HD kalitesinde videolar göz atın. Daha eHow HD videoları çok yakında!

YORUMLAR0.0/10

 • 15
  Olumlu
 • 0
  Olumsuz
 • 1
  Yorum
 • 17924
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • Day9TV

  Day9TV

  22 NİSAN 2010
 • Feel The Electricity!

  Feel The Ele

  20 ŞUBAT 2010
 • Make:

  Make:

  23 Mart 2006

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?