17 Ocak 2008, PERŞEMBE

Düşük Yağlı Gençler İçin İpuçları Yemek : Düşük Yağlı Tavuk Tarifi & Bıçak Kullanmak Marsau

Merhaba, bu şef Tom Ben küçük tavuk ihale var ve var expertvillage.com bence dan Eğer bir sürü insan var ve eğer o zaman sadece olsun çünkü tavuk ihaleler daha iyi Bazı tavuk ihaleler. Daha sonra bu oldukça iyi bir hizmet var yarısında bunları kesmek isteyebilirsiniz hem de size çok tavuk ve orada kiraz sosu almak istemiyorum gibi. Bu benim sahip Japonya'da yapılan bir bıçak Bir dizi evde var bir tane ama o kadar uzun süre var ve gerçekten hiçbir faydası bunun için var ama ben hiç bu sadece küçük bir tanesidir kullanmak en iyi bıçak bu bıçağı seviyorum.

“Bizim genç aşçı tarafından hazırlanan gençler için bazı sağlıklı yemek tarifleri bu ücretsiz pişirme video tavuk marsau için tavuk ve bıçak en türünü öğrenin. Uz...”
expertvillage
Düşük Yağlı Gençler İçin İpuçları Yemek : Düşük Yağlı Tavuk Tarifi & Bıçak Kullanmak Marsau Resim 1 Düşük Yağlı Gençler İçin İpuçları Yemek : Düşük Yağlı Tavuk Tarifi & Bıçak Kullanmak Marsau Resim 2 Düşük Yağlı Gençler İçin İpuçları Yemek : Düşük Yağlı Tavuk Tarifi & Bıçak Kullanmak Marsau Resim 3 Düşük Yağlı Gençler İçin İpuçları Yemek : Düşük Yağlı Tavuk Tarifi & Bıçak Kullanmak Marsau Resim 4

Açıklama

Bizim genç aşçı tarafından hazırlanan gençler için bazı sağlıklı yemek tarifleri bu ücretsiz pişirme video tavuk marsau için tavuk ve bıçak en türünü öğrenin. Uzman: Tom Moes Bio: Sekiz yaşındayken Tom Moes pişirme başladı. Mutfakta büyükannesini yardım ederken, birçok sırları ve sanatın köklü geleneklerini öğrendi. Film yapımcısı: kyle saylors

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

expertvillage

expertvillage

Uzman Köyü videoların keyfini çıkarın? Eğer net resim kalitesinde video learning-- yaparken her detay sayar, böylece gerekli bilgileri kaçırmayın. EHow.com bizim arkadaşlar kendi YouTube kanalı var HD kalitesinde videolar göz atın. Daha eHow HD videoları çok yakında!

YORUMLAR0.0/10

 • 0
  Olumlu
 • 0
  Olumsuz
 • 1
  Yorum
 • 150
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • Anthony Le

  Anthony Le

  10 EKİM 2006
 • Kyler Briskey

  Kyler Briske

  20 ŞUBAT 2011
 • Neil Cicierega

  Neil Ciciere

  22 Mart 2006

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?