28 EYLÜL 2008, Pazar

Feng Shui İçin Yatak Odası: Yatak Odası İçin Feng Shui: Renkler

Şimdi ne renk bahsediyoruz yatak odası için en iyisidir. Peki tüm renk iyidir ama her zaman hafif bir tarafına. Şimdi bu bir beyaz yatak odası. Çok huzurlu. Eğer sen sağlık için, o sarı, açık sarı kullanmak boya istiyorum. Yeşil bu, iyi olurdu Başında ve pembe sevgi içindir. Eğer beğenmezseniz pembe sizi pembe da olabilir olmak Odaya uygulamak için gidiyoruz renk içine biraz pembe ekleyin. Ama çalışmayın, denemek Eğer kırmızı oda hayal edebiliyorum, sen olurdu değil çünkü çok güçlü renk kullanmak Çok enerjik. Yani bu yüzden emin boya renk tür yumuşak yapmayı deneyin.

“Feng shui, açık renkler yatak odası için en iyisidir. Ev dekorasyon üzerine bu ücretsiz video sertifikalı Feng Shui danışmanı ipuçları ile feng shui için yatak od...”
expertvillage
Feng Shui İçin Yatak Odası: Yatak Odası İçin Feng Shui: Renkler Resim 1 Feng Shui İçin Yatak Odası: Yatak Odası İçin Feng Shui: Renkler Resim 2 Feng Shui İçin Yatak Odası: Yatak Odası İçin Feng Shui: Renkler Resim 3 Feng Shui İçin Yatak Odası: Yatak Odası İçin Feng Shui: Renkler Resim 4

Açıklama

Feng shui, açık renkler yatak odası için en iyisidir. Ev dekorasyon üzerine bu ücretsiz video sertifikalı Feng Shui danışmanı ipuçları ile feng shui için yatak odasında yumuşak renkleri kullanın. Uzman: Miriam Tsao İletişim: www.miriamtsao.com Bio: Miriam Tsao sertifikalı bir Feng Shui danışmanı ve Uluslararası bir Feng Shui Guild, New York Chapter profesyonel bir üyesidir. Tsao New York'ta bir Feng Shui Forumu'nun eş-direktörü aynı zamanda. Film yapımcısı: Christian Munoz-Donoso

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

expertvillage

expertvillage

Uzman Köyü videoların keyfini çıkarın? Eğer net resim kalitesinde video learning-- yaparken her detay sayar, böylece gerekli bilgileri kaçırmayın. EHow.com bizim arkadaşlar kendi YouTube kanalı var HD kalitesinde videolar göz atın. Daha eHow HD videoları çok yakında!

YORUMLAR9.2/10

 • 12
  Olumlu
 • 1
  Olumsuz
 • 0
  Yorum
 • 16158
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • Learn Math Tutorials

  Learn Math T

  20 Kasım 2011
 • Munchkin the Teddy Bear

  Munchkin the

  30 EYLÜL 2011
 • Qmusic Romania

  Qmusic Roman

  8 Temmuz 2011

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?