20 ŞUBAT 2013, ÇARŞAMBA

Ford F250, Nissan Juke Ve Ford Gezi - Güçlendirilmiş #93 Yüklü İpad Mini

.

“ÜCRETSİZ Netflix - http://Netflix.com/Amplified iPad kurulum Parçaları - http://shop.SoundmanCA.com Katıl - http://CarAudioFeed.com Amplified, Doug ve Ra...”
Doug Bernards
Ford F250, Nissan Juke Ve Ford Gezi - Güçlendirilmiş #93 Yüklü İpad Mini Resim 1 Ford F250, Nissan Juke Ve Ford Gezi - Güçlendirilmiş #93 Yüklü İpad Mini Resim 2 Ford F250, Nissan Juke Ve Ford Gezi - Güçlendirilmiş #93 Yüklü İpad Mini Resim 3 Ford F250, Nissan Juke Ve Ford Gezi - Güçlendirilmiş #93 Yüklü İpad Mini Resim 4

Açıklama

ÜCRETSİZ Netflix - http://Netflix.com/Amplified iPad kurulum Parçaları - http://shop.SoundmanCA.com Katıl - http://CarAudioFeed.com Amplified, Doug ve Rafa bu bölümünde üç iPad Mini Dash mods dışarı krank. Dougs yeni mağaza gösterir. Ford Gezi için eğer ilk Dash. Gezi dash bir "Yan Slider" olacaktır. Bir Nissan Juke da bir yan Slider değişiklik elde edilecektir. Mürettebat ayrıca Ford F250 için "Perma-Montaj" çizgi mod başlayacak.

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

Doug Bernards

Doug Bernards

Günümüzün en ünlü araba ses montajcılar birinin dükkana adım. Soundman Enterprises Inc, California. Doug Bernard babasının oto ses dükkanında büyüdüm ve daha sonra uzun yıllar bunu başardı. Zamanla, Doug de onun eşsiz araba stereo sistemler için bilinen haline gelmiştir. Doug beri araç tablet montaj kiti kendi buluşu ile araç ses endüstrisine sarstı ve hiç interneti vurmak için komik araç özelleştirme gösterisinde yaptığı yenilikleri ve bilgi paylaşmak için devam ediyor. Sanayi tanıma 2013 yılında Yılın En İyi 12 Kurulum biri seçildi ve Mobil Elektronik Dergisi tarafından 2014 yılında Top-100 ediliyor içerir. Doug tuhaflıkları ve yeniliklere ayak uydurmak için güçlendirilmiş hit web gösteriyi izlemek. Amplified Discovery Networks Dijital tarafından dağıtılan ve çoğu Internet bağlantılı TV'ler izlemek için kullanılabilir olduğunu Bu bir komedi kanalıdır. Gösteri yapılan espriler ve yorumlar hiçbir döküm üyesi gerçek görüşlerini / inançlar, ne de üreticiyi yansıtmayabilir.

YORUMLAR8.6/10

 • 331
  Olumlu
 • 50
  Olumsuz
 • 64
  Yorum
 • 87809
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • Electro Posé

  Electro Pos

  21 ŞUBAT 2013
 • Eric Enge

  Eric Enge

  2 Kasım 2009
 • Hey Nadine

  Hey Nadine

  24 Kasım 2006

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?