20 EYLÜL 2008, CUMARTESİ

Fruity Loops Studio: Sampler Temelleri: Fruity Loops Studio Öğretici: Arpejyatör Akorları

Sadece arpeggiator çok yönlülüğünü göstermek için, ben ne kadar size göstermek için gidiyorum Zaman kendiniz yazmaya karşı olarak, otomatik olarak yapıyor kaydediyorsunuz. Kullanmak Aynı bas örneği, bir temel akor yazmaya gidiyorum. Ve, bunu oynamak var. Şimdi, eğer Ben her nota ile yapmak zorunda kalacak, aslında yazmak vardı. Bu doğru değildi. Ama, bu yapıyorsun zaman yapmıyor ne hoş çok otomatik olarak. Çok zaman tasarrufu ve aslında şeyler yapmak çok daha kolay yapma gibi arpeggiator dinamik melodi var.

“Arpeggiator ile Fruity Loops akorları oluşturun. Müzik kaydı bir uzman FL (Fruity Loops) Studio nasıl kullanılacağı bu ücretsiz dijital ses iş istasyonu öğretici ...”
expertvillage
Fruity Loops Studio: Sampler Temelleri: Fruity Loops Studio Öğretici: Arpejyatör Akorları Resim 1 Fruity Loops Studio: Sampler Temelleri: Fruity Loops Studio Öğretici: Arpejyatör Akorları Resim 2 Fruity Loops Studio: Sampler Temelleri: Fruity Loops Studio Öğretici: Arpejyatör Akorları Resim 3 Fruity Loops Studio: Sampler Temelleri: Fruity Loops Studio Öğretici: Arpejyatör Akorları Resim 4

Açıklama

Arpeggiator ile Fruity Loops akorları oluşturun. Müzik kaydı bir uzman FL (Fruity Loops) Studio nasıl kullanılacağı bu ücretsiz dijital ses iş istasyonu öğretici FL Studio akorları oluşturma hakkında daha fazla bilgi edinin. Uzman: Stephen O'Leary Bio: Stephen O'Leary 19 yaşında ve son beş yıldır dijital ses iş istasyonları içinde dijital müzik ile çalışmaktadır. Film yapımcısı: Christian Munoz-Donoso

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

expertvillage

expertvillage

Uzman Köyü videoların keyfini çıkarın? Eğer net resim kalitesinde video learning-- yaparken her detay sayar, böylece gerekli bilgileri kaçırmayın. EHow.com bizim arkadaşlar kendi YouTube kanalı var HD kalitesinde videolar göz atın. Daha eHow HD videoları çok yakında!

YORUMLAR5.7/10

 • 4
  Olumlu
 • 3
  Olumsuz
 • 1
  Yorum
 • 1203
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • Curso Online Gratuito

  Curso Online

  4 Aralık 2011
 • Defence Videos

  Defence Vide

  13 Mayıs 2013
 • Michelle Phan

  Michelle Pha

  18 Temmuz 2006

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?