14 EKİM 2011, Cuma

Gitar Dersleri: Gitar Dersleri: Akustik Blues

Hangi ve% Bu Michael Givens hey ah Biz Blues oynamaya hakkında biraz konuşacağız akustik gitar üzerine ne ihtiyacınız olacak bir akustik gitar Ben G tuşu olacağım bazı temel geçmesi için gidiyoruz Blues akor bizim G-yedi kullanarak olacak kabloları ilerlemeler c7 Andy Sandell toplama yaklaşımlar var, farklı yaklaşımlar var Ben parmaklarınızla toplama ve aynı zamanda bir pic kullanarak değilim Ben bu bir 0 benim parmak ile olacak seçim ben değilim diz tema 0 0 0 0 0 hmm 0 mu 0 0 bu tek Blues Eğer akustik oynayan hüznü kullanabilirsiniz ilerlemesini akor gitar

.

“Gitar için ilerleme akor temel bir blues G7, C7 ve D7 akorları oynuyor içerir. Gitar dersleri bu ücretsiz video deneyimli bir müzisyen yardımıyla akustik gitarda ...”
expertvillage
Gitar Dersleri: Gitar Dersleri: Akustik Blues Resim 1 Gitar Dersleri: Gitar Dersleri: Akustik Blues Resim 2 Gitar Dersleri: Gitar Dersleri: Akustik Blues Resim 3 Gitar Dersleri: Gitar Dersleri: Akustik Blues Resim 4

Açıklama

Gitar için ilerleme akor temel bir blues G7, C7 ve D7 akorları oynuyor içerir. Gitar dersleri bu ücretsiz video deneyimli bir müzisyen yardımıyla akustik gitarda hüznü oynayın. Uzman: Lorra Lee Bio: o 9. Bugün beri Lorra Lee o yönetir ve üst Deer Valley, Wee Bee Temizleyiciler için evlerini temizler, ev temizlik edilmiştir. Film yapımcısı: Nathan Moffett Seri Açıklama: rahat oynama veya profesyonel için olsun, yararları olabilir gitar dersleri alarak. Gitar dersleri bu ücretsiz video serisi deneyimli bir müzisyen yardımıyla gitar çalmaya başlayın.

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

expertvillage

expertvillage

Uzman Köyü videoların keyfini çıkarın? Eğer net resim kalitesinde video learning-- yaparken her detay sayar, böylece gerekli bilgileri kaçırmayın. EHow.com bizim arkadaşlar kendi YouTube kanalı var HD kalitesinde videolar göz atın. Daha eHow HD videoları çok yakında!

YORUMLAR4.3/10

 • 7
  Olumlu
 • 9
  Olumsuz
 • 3
  Yorum
 • 1247
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • Codecourse

  Codecourse

  3 ŞUBAT 2009
 • Chaîne de TheMoustic

  Chaîne de T

  5 Kasım 2006
 • Xcode programming tutorials

  Xcode progra

  17 EYLÜL 2006

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?