15 AĞUSTOS 2011, PAZARTESİ

Güçlendirilmiş - 26 "casper M5" @soundmanca

.

“Amplified bu bölümünde mürettebat en son SQ beyaz BMW M5 için yüklemek başlar. Kaşık bazı özel ızgaraları ve sahte zemin oluşturmak. Ürdün Toyota Tacoma için bir ...”
Doug Bernards
Güçlendirilmiş - 26 "casper M5" @soundmanca Resim 1 Güçlendirilmiş - 26 "casper M5" @soundmanca Resim 2 Güçlendirilmiş - 26 "casper M5" @soundmanca Resim 3 Güçlendirilmiş - 26 "casper M5" @soundmanca Resim 4

Açıklama

Amplified bu bölümünde mürettebat en son SQ beyaz BMW M5 için yüklemek başlar. Kaşık bazı özel ızgaraları ve sahte zemin oluşturmak. Ürdün Toyota Tacoma için bir iPad çizgi mod kapalı büstleri. Kaşık ve Ürdün etiketi ekibi bir JL Audio Hertz bir 2011 Subaru STI yüklemek. Bazı döşeme toplayıp ederken John kaybolur. Kaşık Doug ve kaşık Subaru uydurma Hertz yüksek enerji tweeter hakkında bir argüman içine almak yepyeni bir Chrysler 300 yılında Alp amp ve Type R alt yükler. Mürettebat yüksek son yükler süper yoğun bir hafta boyunca stresli almak gibi görünüyor.

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

Doug Bernards

Doug Bernards

Günümüzün en ünlü araba ses montajcılar birinin dükkana adım. Soundman Enterprises Inc, California. Doug Bernard babasının oto ses dükkanında büyüdüm ve daha sonra uzun yıllar bunu başardı. Zamanla, Doug de onun eşsiz araba stereo sistemler için bilinen haline gelmiştir. Doug beri araç tablet montaj kiti kendi buluşu ile araç ses endüstrisine sarstı ve hiç interneti vurmak için komik araç özelleştirme gösterisinde yaptığı yenilikleri ve bilgi paylaşmak için devam ediyor. Sanayi tanıma 2013 yılında Yılın En İyi 12 Kurulum biri seçildi ve Mobil Elektronik Dergisi tarafından 2014 yılında Top-100 ediliyor içerir. Doug tuhaflıkları ve yeniliklere ayak uydurmak için güçlendirilmiş hit web gösteriyi izlemek. Amplified Discovery Networks Dijital tarafından dağıtılan ve çoğu Internet bağlantılı TV'ler izlemek için kullanılabilir olduğunu Bu bir komedi kanalıdır. Gösteri yapılan espriler ve yorumlar hiçbir döküm üyesi gerçek görüşlerini / inançlar, ne de üreticiyi yansıtmayabilir.

YORUMLAR9.8/10

 • 345
  Olumlu
 • 5
  Olumsuz
 • 140
  Yorum
 • 37027
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • androidandme

  androidandme

  10 Mart 2009
 • CommonArtisan

  CommonArtisa

  7 Temmuz 2012
 • FUzzyBUnnyBOoties

  FUzzyBUnnyBO

  3 EKİM 2007

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?