9 Ocak 2012, PAZARTESİ

Güçlendirilmiş - 42 "sezon Finali" @soundmanca

.

“Yeni sezon Februrary başlar. Amplified Sezon Finali ise, Doug onun 2010 Ford F150 için yaptığı iPad çizgi mod bitirir. O bir HRT iStreamer yükler ve fabrika Ford ...”
Doug Bernards
Güçlendirilmiş - 42 "sezon Finali" @soundmanca Resim 1 Güçlendirilmiş - 42 "sezon Finali" @soundmanca Resim 2 Güçlendirilmiş - 42 "sezon Finali" @soundmanca Resim 3 Güçlendirilmiş - 42 "sezon Finali" @soundmanca Resim 4

Açıklama

Yeni sezon Februrary başlar. Amplified Sezon Finali ise, Doug onun 2010 Ford F150 için yaptığı iPad çizgi mod bitirir. O bir HRT iStreamer yükler ve fabrika Ford Sync sistemi içine iPad içermektedir. Kaşık VW otobüsü içine bir sistem kurar. Eski ve yeni tüm döküm, o Soundman Jacksonville açmak için Florida'ya giderken yapar gibi Kaşık veda diliyorum birlikte olsun. Jonny dükkana bir kas uyarıcı getiriyor.

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

Doug Bernards

Doug Bernards

Günümüzün en ünlü araba ses montajcılar birinin dükkana adım. Soundman Enterprises Inc, California. Doug Bernard babasının oto ses dükkanında büyüdüm ve daha sonra uzun yıllar bunu başardı. Zamanla, Doug de onun eşsiz araba stereo sistemler için bilinen haline gelmiştir. Doug beri araç tablet montaj kiti kendi buluşu ile araç ses endüstrisine sarstı ve hiç interneti vurmak için komik araç özelleştirme gösterisinde yaptığı yenilikleri ve bilgi paylaşmak için devam ediyor. Sanayi tanıma 2013 yılında Yılın En İyi 12 Kurulum biri seçildi ve Mobil Elektronik Dergisi tarafından 2014 yılında Top-100 ediliyor içerir. Doug tuhaflıkları ve yeniliklere ayak uydurmak için güçlendirilmiş hit web gösteriyi izlemek. Amplified Discovery Networks Dijital tarafından dağıtılan ve çoğu Internet bağlantılı TV'ler izlemek için kullanılabilir olduğunu Bu bir komedi kanalıdır. Gösteri yapılan espriler ve yorumlar hiçbir döküm üyesi gerçek görüşlerini / inançlar, ne de üreticiyi yansıtmayabilir.

YORUMLAR9.7/10

 • 286
  Olumlu
 • 8
  Olumsuz
 • 92
  Yorum
 • 38310
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • Android Police

  Android Poli

  21 NİSAN 2010
 • Diogo Oliveira

  Diogo Olivei

  4 HAZİRAN 2006
 • Sams Page :D

  Sams Page :D

  15 Mart 2009

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?