7 Ocak 2013, PAZARTESİ

Güçlendirilmiş - S10 Tam Yatak Darbe Yoluyla, Özel Ses Sistemi - @soundmanca - Ep 87 Chevy

.

“Abone and Share Lütfen Http://CarAudioFeed.com - araba ses topluluğuna katılın Amplified Bu bölümde, Rafa 2006 Honda Civic içine Bluetooth stereo (JVC-KD730bt) ...”
Doug Bernards
Güçlendirilmiş - S10 Tam Yatak Darbe Yoluyla, Özel Ses Sistemi - @soundmanca - Ep 87 Chevy Resim 1 Güçlendirilmiş - S10 Tam Yatak Darbe Yoluyla, Özel Ses Sistemi - @soundmanca - Ep 87 Chevy Resim 2 Güçlendirilmiş - S10 Tam Yatak Darbe Yoluyla, Özel Ses Sistemi - @soundmanca - Ep 87 Chevy Resim 3 Güçlendirilmiş - S10 Tam Yatak Darbe Yoluyla, Özel Ses Sistemi - @soundmanca - Ep 87 Chevy Resim 4

Açıklama

Abone and Share Lütfen Http://CarAudioFeed.com - araba ses topluluğuna katılın Amplified Bu bölümde, Rafa 2006 Honda Civic içine Bluetooth stereo (JVC-KD730bt) yükler. Doug sonraki projesini kontrol etmek Soundsations gider. Adam bir Chevy S10 üzerinde çalışmaya başlar. Kamyon tam özel yatak kurulum oluyor. Mürettebat tüm eski dişli kaldırarak başlar. Adem mdf halkaları ve fiberglas özel bir göstergesi pod yapar.

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

Doug Bernards

Doug Bernards

Günümüzün en ünlü araba ses montajcılar birinin dükkana adım. Soundman Enterprises Inc, California. Doug Bernard babasının oto ses dükkanında büyüdüm ve daha sonra uzun yıllar bunu başardı. Zamanla, Doug de onun eşsiz araba stereo sistemler için bilinen haline gelmiştir. Doug beri araç tablet montaj kiti kendi buluşu ile araç ses endüstrisine sarstı ve hiç interneti vurmak için komik araç özelleştirme gösterisinde yaptığı yenilikleri ve bilgi paylaşmak için devam ediyor. Sanayi tanıma 2013 yılında Yılın En İyi 12 Kurulum biri seçildi ve Mobil Elektronik Dergisi tarafından 2014 yılında Top-100 ediliyor içerir. Doug tuhaflıkları ve yeniliklere ayak uydurmak için güçlendirilmiş hit web gösteriyi izlemek. Amplified Discovery Networks Dijital tarafından dağıtılan ve çoğu Internet bağlantılı TV'ler izlemek için kullanılabilir olduğunu Bu bir komedi kanalıdır. Gösteri yapılan espriler ve yorumlar hiçbir döküm üyesi gerçek görüşlerini / inançlar, ne de üreticiyi yansıtmayabilir.

YORUMLAR9.1/10

 • 505
  Olumlu
 • 44
  Olumsuz
 • 131
  Yorum
 • 92465
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • After Effects Tutorials w/ Mikey

  After Effect

  24 HAZİRAN 2009
 • maxman.tv

  maxman.tv

  29 EKİM 2013
 • videoisunrelated

  videoisunrel

  5 Mart 2009

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?