13 ŞUBAT 2014, PERŞEMBE

Humphrey Ayı Cartoon - Çengel Ayı (En İyi Kalite)

Ooh, Betsy göklerin, buradalar. Vay, vay, göl yüklenir. Güzel kalabalık, evet, güzel bir kalabalık. Günaydın. Herşey tamam? Bu iyi. Ah, beni Deary. Çok güzel bir biri. Uh-uh, en Şunu kontrol edelim. Tüm righty tüm righty. Oh, bu bir güzellik. Uh-uh, çok küçük. Günün yakalamak. Ooh, bir jim züppe. Uh-oh, biraz düşük koşuyor. Oh, canım, daha fazla balık, fazla balık. Mutlu Onları tutun. Ah. Nereye gittiğini sanıyorsun? Balık! Onu bana ver. Şimdi, ayı gibi balık gidin. Görelim. Alabalığı, göl alabalığı, altın alabalık ... Ah, işte biz, gökkuşağı vardır. Dolly Vardens ve gökkuşağı. Bir tarafı, bir tarafı!

En emin ölçmek edelim. Hm. Fazla küçük. Ahhh ... Ah! Ow! - Tek başına kiddies bırakın. - Ah! Oh, ah, ah! O büyük bir bak. Köpekbalığı! Bu Humphrey, iyi bir çocuk. Ah, işte biz. Uzakta balık! Yeow! Evet chiefy? Merhaba?

Hala göl çorap mı? - Evet efendim. - Peki, bunu durdurmak. Balıkçılık sezonu dün sona erdi. Dün! Aman tanrım. Dur. Arkaya koy. Her şey bitti. Kovmak, kovmak. Parkın çık. Get olsun! Sporcular. Bah. Balıkçı

“Kancalı ayı (1956) Ayı Humphrey çizgi dizi bir Walt Disney kısa karikatür. Karikatür, son derece komik. Balıkçılık sezonu başladı ve Humphrey onları diğer birçok ...”
Best Quality Cartoons

lık sezonun bitti. Balıkçılık sezonu bitti.

Humphrey Ayı Cartoon - Çengel Ayı (En İyi Kalite) Resim 1 Humphrey Ayı Cartoon - Çengel Ayı (En İyi Kalite) Resim 2 Humphrey Ayı Cartoon - Çengel Ayı (En İyi Kalite) Resim 3 Humphrey Ayı Cartoon - Çengel Ayı (En İyi Kalite) Resim 4

Açıklama

Kancalı ayı (1956) Ayı Humphrey çizgi dizi bir Walt Disney kısa karikatür. Karikatür, son derece komik. Balıkçılık sezonu başladı ve Humphrey onları diğer birçok balıkçılar sonradır. Son derece aç olmasına rağmen, Humphrey balık yakalamak şanslı değil. Everytime o deli olur, bazı yakalar ve tekrar suya onları düşer. Yakalamak kolaylaştırmak için, yerel anglers yakalar peşinden gider. Ama ranger Woodlore bütün bunların üstüne ve o ayılar olarak Humphrey ayı balığı balık gerektiği konusunda ısrar ediyorlar. Nasıl bittiğini görmek için ellili bu serin karikatür izleyin. Kancalı ayı çocuk ve her yaştan çocuklar için uygun bir komik, pozitif karikatür. Yetişkinler onları da izleyebilirsiniz :) Biz klasik çizgi film meraklıları ve biz VHS kasetleri, DVD'lerden en kaliteli karikatürler yükleyerek tekrar eski karikatürler izlenebilir ve keyifli hale getirmek için deneyin ya da online en iyi sürümünü bulabilirsiniz. Daha sonra video ve ses düzeltme teknikleri zevk için henüz en iyi kalitede, bu karikatürleri yapmak için geçerlidir ... Bu Humphrey Bear, Kancalı Bear karikatür en kaliteli yükleme ve biz size bu bir zevk olacaktır eminiz! Eğlenin ve daha müthiş klasik çizgi film için abone! :) Kancalı Bear (1956) bir kamu malı karikatür (http://creativecommons.org/publicdomain/zero/1.0/) (http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Hooked_Bear_-_1956.ogv)

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

Best Quality Cartoons

Best Quality Cartoons

Eski klasik karikatürler tekrar serin yapalım! Biz en kaliteli kamu malı VHS kasetleri veya DVD'lerden birini yükleme karikatürler veya online en iyi sürümü mevcuttur alıp çeşitli video uygulamak ve ses izlemek için eski favori animasyonlar keyifli ve eğlenceli hale getirmek için düzenler. Bu karikatür kanalda, böylece bize kadar sık ​​ve mümkün olduğunca güçlü güldürmek için tek bir amaç için mevcut vb Mickey Mouse, Daffy Duck, Bugs Bunny, Popeye, birçok her zaman favori çizgi film karakterleri bulabilirsiniz. Bu kanalda tüm karikatürler temelde herkes için, küçük ve / veya büyük çocuklar için uygundur. Yani müthiş en kaliteli toons haftalık doz için abone!

YORUMLAR8.6/10

 • 308
  Olumlu
 • 50
  Olumsuz
 • 27
  Yorum
 • 210090
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • Hidden Wolf TV

  Hidden Wolf

  1 EKİM 2009
 • ShotgunSandwichENT

  ShotgunSandw

  3 EKİM 2012
 • superflyy88

  superflyy88

  8 ŞUBAT 2009

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?