5 AĞUSTOS 2008, Salı

Mantık Pro 8: Ultrabeat Davul Makinesi: Mantık Pro Ultrabeat: Master Parça

Tamam ben yapmak istiyorum sonraki şey, benim yolda hızlı bir usta koymak istiyorum olduğunu. bakıyorum usta fader'ı, doğru. Master faderi sağ tarafında her zaman açıktır. Yani ben gidiyorum Master faderin bakmak için, burada içinde farklı hafızalı bakıyorum. bakıyorum belki bir mastering geniş bu son pop ustası deneyelim. Yani sadece bir sürü koymak Benim yolda farklı eklentileri. Tamam şimdi ben sadece kazanç bakmaya gidiyorum. Kazanç beş, benim çok sayaca gidin. EQ. Her şey oldukça düzgün ve ön geliyor. Belki bu Buraya yakın biri.

“Ultrabeat kullanıcıları ana fader 'ile bir hip hop karışımı ayarlayabilirsiniz. Profesyonel bir ses mühendisi bu ücretsiz müzik prodüksiyon öğretici ücretsiz ipuç...”
expertvillage
Mantık Pro 8: Ultrabeat Davul Makinesi: Mantık Pro Ultrabeat: Master Parça Resim 1 Mantık Pro 8: Ultrabeat Davul Makinesi: Mantık Pro Ultrabeat: Master Parça Resim 2 Mantık Pro 8: Ultrabeat Davul Makinesi: Mantık Pro Ultrabeat: Master Parça Resim 3 Mantık Pro 8: Ultrabeat Davul Makinesi: Mantık Pro Ultrabeat: Master Parça Resim 4

Açıklama

Ultrabeat kullanıcıları ana fader 'ile bir hip hop karışımı ayarlayabilirsiniz. Profesyonel bir ses mühendisi bu ücretsiz müzik prodüksiyon öğretici ücretsiz ipuçları Logic Pro 8 yazılımını kullanarak hip hop şarkıları beraberliği. Uzman: Rattanak Ouk Bio: Rattanak Ouk bir mühendis ve yapımcı. O Armory Kayıt Stüdyosu sahibi ve aynı zamanda yeni bir gün yapımları ve Salmon & Ouk Yönetimi kurucusudur. Film yapımcısı: Christian Munoz-Donoso

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

expertvillage

expertvillage

Uzman Köyü videoların keyfini çıkarın? Eğer net resim kalitesinde video learning-- yaparken her detay sayar, böylece gerekli bilgileri kaçırmayın. EHow.com bizim arkadaşlar kendi YouTube kanalı var HD kalitesinde videolar göz atın. Daha eHow HD videoları çok yakında!

YORUMLAR5.7/10

 • 4
  Olumlu
 • 3
  Olumsuz
 • 2
  Yorum
 • 5555
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • Epic Tutorials for iPhone, iPad and iOS

  Epic Tutoria

  18 EYLÜL 2011
 • Jared Busch

  Jared Busch

  25 Mayıs 2011
 • wwjoshdo

  wwjoshdo

  25 Mayıs 2009

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?